Tipy na dárkové poukazy, které pod stromečkem udělají zaručeně radost

Vymýšlení dárků je velice náročné obzvláště v případě, když vám vaši blízcí říkají, že nic nepotřebují. Nač vymýšlet nepotřebné dárky jen kvůli tomu, abyste pro rodinu a přátele něco měli? Darujte raději smysluplný poukaz s chytrou investicí.

Vskutku originální dárek

V čem spočívá jeho jedinečnost? Dárkový poukaz pomůže obdarovanému zajistit jeho budoucnost, či přispět na uskutečnění jeho snu. Princip spočívá v tom, že zakoupíte poukaz v hodnotě 1000-25 000 Kč. Tato částka se poté převede na účet obdarovaného na investiční platformě. To je též jedinou podmínkou pro jeho uplatnění. Příjemce poukazu se poté přihlásí ke svému účtu a následně si vybere, do jakého portfolia nebo strategie darované peníze vloží. Poté stačí zadat unikátní kód uvedený na přední straně poukazu, čímž je potvrzeno vložení peněz.

Jak to funguje?

Chcete-li věnovat dárek formou investice, stačí při objednávce zadat vaše jméno a emailovou adresu. Obratem vám přijdou platební údaje, na jejichž základě je třeba poukaz uhradit bankovním převodem. Následně vám bude na uvedený email zaslán samotný poukaz. Pokud nejste klientem dané investiční platformy, můžete si objednat poukazy v souhrnné hodnotě max. 25 000 Kč. Již registrovaní klienti mají nákupní limit neomezený.

O co se jedná?

Máte-li peníze navíc, které momentálně nevyužijete, můžete je výhodně investovat. Investiční platforma je dostupná pro všechny, kdo se rozhodnou pro dlouhodobou investici s atraktivními výnosy. Nepotřebujete k tomu žádné odborné znalosti, ani nemusíte být závratně bohatí. Minimální částka, již lze investovat, je totiž 1000 Kč. Po vyplnění investičního dotazníku vám bude doporučena nejvhodnější investice. Po její úhradě dojde k nákupu portfolia, o jehož vývoji budete mít neustálý přehled díky online sledování.

 

 

 

 

Poznámka redakce:

– Článek není investičním doporučením
– Historická výnosnost není nikdy zárukou budoucích výnosů
– Investice na kapitálových trzích jsou vždy rizikové
– Portu negarantuje dosažení výnosů z investice na kapitálových trzích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *