SEO Praha vám zajistí vysokou návštěvnost webových stránek

Hledáte důvody, proč váš web není příliš navštěvovaný, ačkoliv nabízené služby a produkty jsou konkurenceschopné? Jednou z příčin mohou být obsahové a technické nedostatky, kvůli nimž potencionální zákazníky v internetovém světě nezaujmete.

Co to je SEO?

Jedná se o optimalizaci pro vyhledávače, díky níž máte zajištěnou výhodnější pozici při výsledcích přirozeného vyhledávání. Tím pádem se významně zvýší návštěvnost a s ní související konverzní poměr a zisk. Jak už název napovídá, SEO optimalizace Praha je zaměřena především na osoby a firmy působící v našem hlavním městě. Právě jim dokáže nabídnout široké portfolio SEO služeb. Co všechno zahrnuje optimalizace? SEO specialisté se postarají o správnou webovou prezentaci vašich stránek, aby je byli schopni roboti ve vyhledávačích snadno procházet. Proto je třeba klást důraz na relevantní a originální obsah, linkbuilding neboli tvorbu zpětných odkazů a technické úpravy.

Jak vypadá spolupráce?

SEO Praha tvoří zkušený tým odborníků, kteří vnímají webovou optimalizaci jako nikdy nekončící proces. V současné době je konkurence v oblasti SEO služeb vysoká, proto je třeba vybrat firmu s prokazatelnými výsledky. Všímejte si referencí zákazníků a případových studií na webu vybrané SEO společnosti. V prvé řadě je zhodnocen stav a provedena hloubková analýza vašeho webu, na jejichž základě bude navržena SEO strategie. Pozornost je věnována i on-page a off-page faktorům a kvalitně vystavěným zpětným odkazům. Během 14 dnů obdržíte od jakmy, s.r.o. dokument s kompletním SEO rozborem a konkrétními kroky pro zlepšení. V tomto dokumentu se také nachází seznam nedostatků, které jsou seřazeny dle priority. SEO specialisté jakmy.cz garantují, že v 9 z 10 případů byla po provedené optimalizaci zaznamenána výrazná návštěvnost stránek.

 

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *