CS GO nože nefungují pouze jako zbraně, jejich využití je široké

Pod zbrojním průmyslem si většina lidí představí především granáty, minomety, dělostřelecké rakety a střelné zbraně. Oblast je však mnohem širší, přičemž zapomínat bychom neměli ani na zbraně palné, sečné a bodné. Právě do poslední jmenované kategorie spadají nože, o nichž budou následující řádky.

Zvláštní skupinu tvoří karambit nože, které můžete znát i jako CS GO nože, jejichž využití je opravdu široké. Pravděpodobně si nože spojíte zejména s bojovými sporty a se sebeobranou. Ale věřili byste, že je obyvatelé Filipínské republiky používali v rybářství a v zemědělství? Dokonce se takový karambit nůž hodil k sekání, trhání a řezání. Postupem času se k uvedeným činnostem začaly používat jiné nástroje, nicméně nože na multifunkčnosti neztratily. Stále je používají záchranáři a myslivci.

Jaké jsou charakteristické rysy CS GO nože?

Pod termínem karambit se skrývá poměrně malý nůž, a tak díky jeho kompaktním rozměrům ho můžete nosit neustále u sebe. Od ostatních nožů se liší svou čepelí, která je výrazně zahnutá. Ještě navíc disponuje jedním, případně dvěma bezpečnostními kroužky.

Jakmile navštívíte nějaký obchod prodávající CS GO nože, prodavač vám nabídne několik různých velikostí a typologií. Zvolit můžete buď zavíratelnou, nebo odkrytou variantu. Záleží pouze na vás, která vám více vyhovuje.

Kdy nůž použijete?

Pokud se často pohybujete v méně bezpečných lokalitách, potom u sebe budete mít nějakou ochrannou pomůcku, ať už pepřový sprej nebo karambit nůž. Použít se dá i pod vodou, na horách, na skalách a podobně. Jestliže je majitel nože zručný, dokáže ho použít v jakékoliv obtížnější situaci, neboť díky zahnuté čepeli si nůž poradí i s nepřirozený úhly.

Pestré produktové portfolio má internetový obchod www.karambitshop.cz, v němž si vyberete nože v různých cenových relacích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *