Dětské hřiště na zahradě je zárukou skvělé zábavy

Máte-li malé dítě, pak jistě víte, že vymyslet kvalitní zábavu často není nic jednoduchého. Jestliže navíc chcete, aby trávilo co nejvíce času na čerstvém vzduchu, jde o dvojnásob těžký úkol. Asi tušíte, že procházky nejsou to pravé ořechové, ale dětská hřiště na Skluzavky.cz vás přesvědčí, že to není tak těžký úkol.

Obsah článku

Hřiště jen pro vás a vaše dítě

Snad v každém městě i na vesnici je zřízeno alespoň jedno dětské hřiště, kde se vaše ratolest dosyta vyřádí na skluzavce, prolézačce nebo houpačce. Je ale také pravda, že taková hřiště často bývají přeplněná, ne zrovna bezpečně zhotovená a nepohodlná pro dohlížející rodiče. Také neradi navštěvujete veřejná dětská hřiště? Nevěšte hlavu, ani vaše dítko nemusí přijít o venkovní radovánky. Vy si totiž můžete zřídit své soukromé hřiště. Třeba na zahradě.

Pro holky i pro kluky

Zauvažujte, co by takové hřiště mělo obsahovat. Hraje si vaše dcera ráda na maminku s vlastní domácností? Dobrá, pořiďte zahradní domek, kde bude zcela svou paní! Sní váš syn o kariéře horolezce? Podpořte jej a nechte ho trénovat na horolezecké stěně! Všechny prvky dětského hřiště odpovídají nejpřísnějším bezpečnostním předpisům, není se tedy třeba obávat žádného zranění.

Jednoduché bábovičky i propracované hrady

Co dětem v žádném případě nesmí na zahradě chybět, je dostatečně velké pískoviště, nejlépe s ochrannou sítí proti veškerým nečistotám, kde si nejmenší děti mohou vyrábět své první bábovičky a ty větší stavět hrady dle své fantazie. Praktický je takový typ pískoviště, u kterého jsou zakomponovány i lavičky. Můžete se tak směle zapojit do dětských her a zároveň si nezruinovat kolena z nekonečného klečení na zemi.

Houpačka nesmí chybět

Buďte si jistí, že absenci houpačky vám neodpustí žádné dítě. Jde o základní prvek každého správného hřiště. Nechte svou malou princeznu nebo roztomilého rošťáka bezpečně létat až do oblak s kvalitně zhotovenými houpačkami v různém provedení. Jde o levnou záležitost a vhodné umístění určitě najdete. Na výběr máte několik možností. Bezvadná je dětská sestava, na které je houpačka zavěšená, ale skvěle poslouží i ten statný smrk, co vám roste na zahradě. Pro nejmenší nezbedníky jsou nejlepší volbou pružinové houpačky s motivy zvířátek.

Dětské hřiště na zahradě jistě přinese vašemu dítěti nejedno odpoledne zábavy a smíchu. Přizvěte i další malé kamarády a hra může začít!

 

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *