DH Telecom

0
1730
Plnohodnotný virtuální mobilní agregátor služeb (MVNA) poskytující nebrandované MVNO služby pro velkoobchodní zákazníky, kteří chtějí vstoupit na trh pod vlastním jménem či obchodní značkou (brandem).
DH Telecom je oprávněn na základě platné MVNO smlouvy se síťovým operátorem, poskytovat mobilní a datové služby třetím stranám a umožňuje velkoobchodním zákazníkům vytvořit vlastní nabídku tarifů či služeb.

Obsah článku

Nabídka služeb

  • Prepaidové či postpaidové služby
  • Nebrandované (bílé) SIM karty
  • Přístup k OSS provisioning rozhraním pro nastavení MVNO služeb
  • Velkoobchodní účtování – CDR záznamy
  • Zákaznická podpora 2. úrovně

MVNA

Mobile Virtual Network Agregator“ (MVNA) je operátor, nabízející velkoobchodně mobilní a datové služby subjektům, kteří je jako virtuální operátoři dále poskytují svým koncovým zákazníkům pod svým jménem či obchodní značkou – brandem.

Dodavatelem mobilních síťových služeb pro agregátora je hostitelský mobilní operátor (MNO), se kterým má agregátor uzavřenu smlouvu, na jejíž základě jsou služby dále poskytovány.

MVNO

Mobile Virtual Network Operator“ (MVNO) je virtuální mobilní operátor, který nabízí mobilní hlasové a datové služby pod svým jménem či obchodní značkou – brandem, svým koncovým zákazníkům. Využívá k tomu síť či služby svého hostitelského operátora.

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno