Firemní akce pro lepší kolektiv

Mnoho firem a společností si už dávno osvojilo takzvané teambuildingy. Neformální akce pro zaměstnance sice stojí vedení spoustu peněz, ale tato investice do lepších vztahů na pracovišti se jim mnohonásobně vrátí. Z pohledu zkušených personalistů jsou taková setkání celého kolektivu výborná pro tvorbu firemní kultury, a investice do nich se rozhodně vyplatí.

Neformální firemní akce

Naplánované a řízené sbližování pracovního kolektivu a různé organizované týmové aktivity nemusí mít rád každý. Mnoha lidem to přijde nucené a nedokážou se do zábavy naplno zapojit. Záleží však, jak je taková akce připravená. Pokud si na všem dáte záležet a jste dobře připraveni, může být firemní akce důležitou a přínosnou aktivitou, která zlepšuje vztahy na pracovišti. Zaměstnavatel tak celkem snadno a rychle vyřeší také zvýšení pracovní motivace zaměstnanců. Klíčem k úspěšné firemní akci je především vhodný prostor. Výhodná jsou proto místa, která nabízejí a zajišťují celkový servis. V kompletním seznamu nabídky by měly být eventové služby, ubytování, jídlo i doprovodný program.

Pivovarský dvůr

Velice oblíbenými místy pro firemní akce jsou v poslední době také například vinné sklípky či pivovary. Přes den je naplánovaný společný program, ve kterém je většinou zahrnuta i prohlídka daného místa a ve večerních hodinách se celkem lehce a nenuceně přejde k zábavě se sklenkou v ruce. Jedním z míst, kde vám nabídnou naplánování i realizaci celé firemní akce, je Pivovarský dvůr v Chýni u Prahy. Můžete si vybrat z několika předem připravených balíčků, či si nechat připravit akci přímo na míru. Problém není ani s individuálními finančními požadavky. Vše záleží na vámi stanoveném rozpočtu. Kapacita restaurace je až 80 osob. V případě potřeby se dá v letních měsících prostor rozšířit ještě o sezení na zahrádce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *