Průmyslová odvětví si žádají moderní řídící systémy i automatizaci

0
1155

Při neustálém vývoji technologií se logicky stává, že mnohé provozovny a pracoviště nejsou dostatečně a v předstihu vybavena automatickými a řídicími systémy. Může se jednat o jednoduché, avšak mnohdy složitější soustavy, které jsou však potřeba, neboť zaměstnancům ulehčují práci, a provoz je tak rychlejší a levnější.

Projektování a realizace automatických linek na zakázku

Zájemci o zrychlení a zautomatizování práce se většinou orientují v problematice jednotlivých potřebných přístrojů a systémů, proto si žádají konkrétní stroje od významného dodavatele s letitými zkušenostmi a praxí. Společnost Aplaus je specialistou na projektování řídicích systémů, vymýšlení vhodných prvků automatizace a dodavatelem konkrétních produktů. Mnozí zákazníci přicházejí s požadavkem, který není přesně specifikován, má jen přibližné ohraničení v bodech, jež by měly ulehčit provoz dílny, podniku nebo velkého závodu. Právě specialisté společnosti Aplaus jsou orientováni na pomoc konkrétním klientům s vyřešením jejich požadavku. Z toho důvodu se jednotlivé zakázky řeší individuálně s ohledem na přání zájemce.

Řídicí soustavy pro hutní, strojní i automobilový průmysl

Tým zkušených odborníků má dlouholetou praxi v projektování, realizaci a údržbě řídicích systémů, elektrických pohonů a průmyslových elektroinstalací. Automatizace a aktualizované řídicí systémy se plánují pro hutní, strojírenský, automobilový nebo gumárenský průmysl. Recyklace plastů je vedlejší činností firmy, ovšem neméně důležitou. Při realizaci projektu se dají nainstalovat jednotlivé stroje, celé řídicí jednotky nebo komplexní technologické linky. Zakázky se po úspěšném dokončení dočkají i samozřejmého záručního a pozáručního servisu. Není nad bezporuchový chod nového zařízení v dlouhodobém časovém horizontu.

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno