Geodetické služby s konzultací zdarma

Máte v plánu stavět a zjišťujete, co je k tomu potřeba? Ještě před samotným vypracováním projektu budete potřebovat geodetické služby, jako například zaměření pozemku pro projekt domu. Nejen to, ale i řadu dalších prací z oboru geodézie vám dodá společnost VISIONPLAN-3D, geodetický odborník. Svoje služby poskytuje široké veřejnosti a také podnikatelům, stavebním firmám a projekčním kancelářím.

Firma VISIONPLAN-3D provádí polohopisné a výškopisné zaměření, vytyčení stavby a pozemku, vytváří 3D modely a vizualizace, digitální modely terénu, výpočty kubatur a také třeba virtuální prohlídky interiéru a exteriéru. Pro vyřizování zápisů a změn na katastrálním úřadě vám VISIONPLAN-3D vypracuje podklady ve formě geometrických plánů, a to pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene.

Prohlédněte si webové stránky společnosti VISIONPLAN-3D, najdete zde ukázky realizovaných zakázek, fotogalerii, přehled kompletní činnosti firmy. Také si zde můžete sjednat bezplatnou nezávaznou konzultaci s odborníky od VISIONPLAN-3D. Firma VISIONPLAN-3D klade důraz na kvalitní práci, rychlost a spolehlivost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *