Hledáte pěkné dárky? Věnujte hrnky s potiskem

Dárky jsou někdy velkým hlavolamem. Jsou lidé, kterým jsme již dávali tolik dárků, že vymyslet další originální je nadlidský výkon. Jindy hledáme levnější dárečky. Vždyť kdo dnes neotáčí každou korunu. Originální dárky za pár korun přitom máme po ruce – stačí poslat fotku a nechat si vyrobit hrnky s potiskem.

Hrnky jsou snad nejpoužívanějším nádobím vůbec. Mnohé z nás hrnek doprovází během celého dne. Svůj kafáč máme v práci, doma nás provází hrníček s čajem. Každý v rodině má svůj oblíbený hrníček. Některé nám vyhovují na kávu, jiné čaj, z dalšího si dáme rádi mlíko. Hrníčků tedy není nikdy dost. A jako dárek lze hrnek věnovat opakovaně. Stačí vždy vybrat originální fotku, která obdarovaného potěší.

Konečně bude mít focení smysl

Během roku nafotíme hromady fotek. Jsou dny, kdy nám jich v mobilu přistane i 200. Ty nejkrásnější si rozhodně nezaslouží zapadnout. Věnujte jich jako malé dárky. Hledáte dárek větší? Není nic snazší než věnovat hned celou sadu hrnků. Ideální každý s jinou památeční fotografií.

Ale krásné dárkové hrníčky lze vyrobit i s vlastními kresbami. Má už babička příliš fotodárku s fotkami vnoučat? Věnujte teď hrníčky s jejich nádhernými kresbami.

Nejkrásnější hrníčky s potiskem

Služba Dareckyodsrdce.cz nabízí skvělé fotodárky, mezi nimi i hrnky s potiskem. Klasickým je hrneček s bílým potiskem ve standardní válcovém tvaru. Oblíbenými jsou též latté hrnečky – malé i velké. Potisk lze realizovat i na poloprůhledný skleněný hrnek. Zajímavou možností jsou bílé hrnky s barevnými vnitřky. Právě z těch sestavíte originální vícekusovou sadu. Zájem je i o hrníčky, na kterých se obrázek objeví až po naplnění horkým nápojem. Nakonec si máte možnost nechat potisknout i nostalgické plecháčky. A ještě v jednom je služba Dárečky od srdce originální. Potiskuje i malé, tedy dětské hrníčky. A právě děti hrnky s potisky milují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *