BDSM láká pořád více lidí

Klasický sex má samozřejmě stále velkou řadu fanoušků, nicméně po nějakém čase už může nudit. Tato šeď se dá zahnat třeba zařazením některých BDSM praktik, případně je možné použít jen určité pomůcky. I s těmi se dá začít spousta legrace.

Vhodný oděv

Kdo si chce na BDSM jen hrát, případně ho provozovat naplno, měl by si ze všeho nejdříve sehnat správné oblečení. Do divadla se také musí v saku. Pro trochu drsnější hrátky je dobré si nasadit latex oblečení, respektive nějakou koženou variaci.

Je sice pravda, že rozkazovat se dá i ve slipech, případně ve sportovních kalhotkách, nicméně nemá to tu váhu a člověk se pak nedokáže do role patřičně vžít. Latex, sex a BDSM jsou zkrátka nerozlučnou trojkou.

Základem jsou latex korzety a kožené korzety. Ty nejsou učené primárně pro dámy, existují i pánské modely.

Stále oblíbenější je i takzvaný strap-on, což je v podstatě prádlo a umělý penis v jednom. Většinou je dildo upevněno na kožených či latexových kalhotkách, ale standardně se dají pořídit také masky, roubíky či kroužky s popruhy.

Ty mají výhodu hlavně ve velké variabilitě. V jednom balení je totiž k dispozici více kroužků o různých velikostech, do kterých se dají zasadit dilda rozličných rozměrů.

Hrátky s elektřinou

Mezi BDSM pomůcky se dá zařadit mimo jiné i masážní hlavice Magic wand. Ta sice může působit velmi jemnou stimulaci, avšak pouze při zapnutí prvního stupně. Kdo to má rád skutečně hardcore, spustí rovnou stupeň poslední.

Ještě zajímavější je dráždění pohlavních orgánů pomocí elektrické energie. Elektrostimulace – co to vlastně je? Tento druh uspokojování může mít celou řadu forem. Nejčastěji se k tomuto účelu používají vibrátory, kterém krom jiného do těla vypouští velmi mírné elektrošoky, jež způsobují slast.

Elektrosex je ve světě stále populárnější. Je však potřeba ho z pochopitelných důvodů provádět dobře, a sice pouze od pasu dolů. Od pasu nahoru jsou totiž hrátky s elektřinou potenciálně nebezpečné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *