Jak vybrat vhodný zahradní domek?

Pokud plánujete realizaci venkovní stavby na úschovu nábytku, sekačky a dalších nástrojů, poohlédněte se po moderním řešení, které i svým vzhledem dokonale zapadne do prostředí zahrady. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno by vás mělo zajímat předtím, než se rozhodnete pro konkrétní variantu.

Prvně si ujasněte, jaké vůbec máte požadavky, protože zahradní domky se výrazně odlišují nejen designem, ale také rozměry a cenou.

Rozpočet

Stanovte si maximální rozpočet. Jakmile začnete procházet nabídky, budete vědět, po jakých modelech se máte poohlížet. Výrazně zúžíte sortiment, a tím pádem i výběr bude mnohem jednodušší a rychlejší. Cenově přijatelné jsou zahradní domky Herold, ale také některá provedení vyjdou na 34 tisíc korun, jiná klidně i na více než 70 tisíc korun.

Účel

Velice záleží i na tom, k jakému účelu má vlastně stavení sloužit. Potřebujete zahradní domek na nářadí, nebo sháníte obytné stavení, kde ubytujete v letních měsících návštěvu? Některé domky jsou zase ideální jako dětský koutek.

Přístupnost

Důležité je zajistit, aby ten, kdo bude zahradní domek využívat, do ní mohl snadno vstoupit, aniž by zakopl o dveře a podobně. Jestliže má být domek vyloženě pro děti, dveře nemusí být vysoké. V opačném případě si dávejte pozor na to, aby byly dveře dostatečně vysoké a lidi se nebouchali do hlavy.

Styl

Venkovní domek by měl doplňovat i váš rodinný dům. Naštěstí je k dispozici celá řada různých stylů zahradních staveb, takže si na své přijde opravdu každý. Někomu se zamlouvá spíše historické provedení, jinému zase nadčasový a čistý styl.

Podívejte se na zahradní domek HEROLD A3344 Plus. Samotná montáž je jednoduchá a rychlá, dokonce ji zvládne i šikovný kutil. U každého domku je vždy podrobný návod. Investujte do kvality. Značka Herold vás nadchne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *