I levné dárky mohou neskutečně pobavit

Blíží se výročí vašeho známého a vy přemýšlíte o nějakém tom dárku. V současné době toho existuje tolik, nicméně často jsou mnohé věci hodně drahé. Vy ale nemusíte rozhodně zoufat, jelikož i za velmi nízkou cenu lze sehnat vtipné předměty, kterými se jednak zavděčíte a jednak dokážete pobavit sebe i ostatní. My se proto zaměříme na některé zajímavé tipy vztahující se na vtipné dárky, jež se vyplatí nakoupit.

Kanadské žertíky vás dostanou

Znáte kanadské žertíky? Kdo by nevěděl o originálních předmětech, které dokážou v pozitivním slova smyslu překvapit každého? Volit je možné ze spousty provedení takovýchto žertíků. Vybírat lze například prdítko, umělé exkrementy či mýdlo, jež vás místo umytí zašpiní. Pokud patříte spíše mezi vyznavače drsnějších legrácek, vyplatí se koupit krvavé useknuté prsty anebo imitaci ruky, jež je propíchána, případně některé jiné předměty simulující zranění, jichž se člověk na první pohled téměř vždy zalekne.

Hmyz v umělém provedení

Ve vašem okolí byste stoprocentně velmi rychle našli někoho, kdo se bojí hmyzu. I této slabůstky lze v rámci mezí využít. Stejně tak není problém podstrčit imitaci hada, popřípadě nějakého velkého pavouka do míst, kde by to čekal jen málokdo. Pozdvižení bude ihned na světě a spousta lidí se nepřiměřeným reakcím zasměje. Jako žertovné předměty najdete i hlodavce a jiná zvířata.

Žertovné valentýnské dárky

Sv. Valentýn se kvapem blíží, a tak určitě není od věci volit i žertovné dárky, které se vztahují k tomuto svátku všech zamilovaných. Zajímavé jsou žertovné kondomy anebo koupelnové doplňky ve tvaru sexuálních symbolů či hraček. Výborné jsou i vtipné noční košilky, případně pánské trenýrky se zajímavými zábavnými motivy. Ať už se rozhodujete pro jakékoli vtipné dárky, v eshopu ptakoviny-cb.cz jich najdete spousty včetně karnevalových masek, bonbonů, dekorací a ostatního sortimentu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *