Kam na Valentýna nejen v Brně?

Svátek svatého Valentýna už dávno není pouze americkým svátkem: oblibě se těší v Japonsku, v západních evropských zemích i u nás. Není divu, vždyť nabízí unikátní příležitost se nechat chvilku rozmazlovat a užít si sváteční atmosféru, která oslavuje právě vás: zamilované páry!

Odpočinek v dobré restauraci

Dlouhodobá předpověď neukazuje, že by měla přijít náhlá obleva a jarní počasí, a tak je lepší počítat s tím, že dlouhé vycházky po městě by mohly být pro mráz spíše nepříjemným zážitkem. Práce v Brně je v těchto měsících, kdy nemáme možnost čerpat energii ze sluníčka, unavující a určitě si každý z nás zaslouží občas odpočinout. Nejlépe uděláte, když o sebe necháte pečovat vstřícný personál v některé restauraci, kde se o váš komfort postarají za vás. Jak často se vypravíte do skutečně dobrého podniku, kde se nemusíte o nic starat?

Vypravit se na romantickou valentýnskou večeři v Brně i v jiných městech nebylo navíc nikdy tak snadné. Restaurace připravují speciální valentýnská menu s exkluzivní péčí – s těmi nemůžete šlápnout vedle. Neexistuje lepší způsob, jak přichystat příjemný valentýnský večer pro svou partnerku, a pro vás obnáší jen minimum zařizování nebo příprav.

Restu vám usnadní život. Ale nesmíte váhat

Portál Restu může výběr podniku k příležitosti svatého Valentýna ještě usnadnit. Právě zde totiž naleznete přehledný seznam podniků, které ve vašem městě nabízí na Valentýna něco speciálního. Skrze aplikaci pro Android nebo iOS či přes webový portál můžete navíc podnik rovnou rezervovat a zajistit si tak, že pro vás a vaši polovičku zbude v lukrativní restauraci místo.

S rezervací valentýnské akce už ale nesmíte moc dlouho váhat! Do Valentýna zbývá již jen čtrnáct dní a ty nejpříjemnější podniky budou brzy zaplněné. Mnoho z nich konkrétně doporučuje rezervaci přinejmenším dva týdny dopředu. Porovnejte přes Restu jednotlivá menu, jejich místa a ceny a zajistěte si nejromantičtější večer roku pokud možno ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *