Intenzivní pobytové kurzy angličtiny v ČR

V práci se neobejdu bez angličtiny, často jsem chodil na různé jazykové kurzy, abych se zlepšil.  Bohužel bez očekávaného výsledku. Vzhledem k časové i finanční náročnosti jazykových pobytů v zahraničí jsem se rozhodl najít si intenzívní kurz anglického jazyka v ČR. Nabídka je opravdu bohatá, zalíbil se mi kurz  ENGLISHstay s rodilým mluvčím.

Jak jsem si zdokonalil angličtinu

Nevěděl jsem, co mě na takovém kurzu čeká. V ENGLISHstay mi vše vysvětlili, přihlásil jsem se na intenzivní šestidenní pobyt. Velkou výhodou je právě to, že nemusím cestovat do zahraničí. Při první hodině kurzu mi byl přidělen rodilý mluvčí a po celou dobu se mluvilo výhradně anglicky. Zpočátku jsem měl trochu problém, moje angličtina rozhodně nebyla na tak dobré komunikativní úrovni, jak jsem si myslel. Postupem času jsem si zvyšoval svou sebedůvěru, když jsem začal čím dál lépe s rodilým mluvčím komunikovat.

Dříve jsem absolvoval kurzy angličtiny, které mi nic nového nepřinesly. Učili jsme se slovíčka z učebnic pro jazykové školy a lektorka mluvila více česky než anglicky. V ENGLISHstay mě velmi mile překvapili osobním přístupem.

Díky tomu, že se intenzivní jazykové kurzy angličtiny konaly nedaleko mého bydliště, ušetřil jsem hromadu peněz za cestu a ubytování v zahraničí. Velkou výhodou je velmi nízká cena při přepočtu na jednu lekci. Bylo mi  poskytnuto více než 70 hodin s rodilým mluvčím, kdy jsem si sám mohl zvolit témata ke konverzaci. Obešel jsem se bez učebnic angličtiny a přesto jsem se zdokonalil v angličtině, nyní již se svými nadřízenými mluvím plynule anglicky. Navíc jsem se seznámil s novými lidmi, kteří kurz absolvovali se mnou. Doufám, že se brzy sejdeme na dalším kurzu, který nás posune ještě o kus dál.

5/5 - (6 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *