Jak levně a vkusně vylepšit vaše bydlení ?

Právě jste se nastěhovali do nového bytu, domu, nebo již nějaký čas bydlíte, ale chtěli by jste svůj domov více zkrášlit ? Pokud ano, jste tady správně. V tomto článku se podíváme na to jak se dá vaše bydlení vylepšit a hlavně kde čerpat inspiraci.

Jak vybrat správný nábytek do obývacího pokoje ?

Doba se mění každým dnem, s ní i trendy v bydlení a ve výběru nábytku. Jaký nábytek tedy potřebujeme ? Nejdůležitější je vaše sedací souprava a případně odkládácí / televizní stolek. Každopádně do obývacího pokoje se hodí i komoda, různé police a další odkladový prostor vhodný třeba pro magazíny. Jak tedy správně začít s výběrem ?

Výběr sedací soupravy

Né vždy je nejvhodnější řídít se pouze zevnějškem. Velmi důležitým aspektem je také životnost a materiál ze kterého byla sedací souprava vyrobena. Je také důležité si ujasnit kde přesně vaše sedací souprava bude umístěná. Pokud vlastníte garsoniéru, nebo menší byt, bude to pro vás možná obtížný úkol. Pokud chcete ušetřit prostr v obývací místnosti je vhodné použít například rohovou sedačku. Pokud pořídíte i nějaká křesla, přidáte tím více místa k sezení pro častější návštěvy.

Kde mohu čerpat inspiraci k vybavení bydlení ?

Nejlépe se čerpá inspirace z konkrétních fotek a uspořádání různých stylů bydlení, obývacích prostor, pokojů, povlečení apod. Kde takový sběr fotek a inspirací můžeme hledat ? Samozřejmě existuje nespočet fyzicky tištěných časopisů o bydlení, kde také můžete načerpat určitou dávku inspirace, jenomže se nevyhnete nějaké te investice do  samotné koupě časopisu a pokud se budete chtít poohlédnout po něčem novém, budete muset kupovat stále nová vydání.

V dnešní době internetu je velice výhodnou možností využít právě nějakou z webových stránek, které jsou k takové inspiraci přímo určené. Jedna velice zajímavá stránka, která řeší právě tento problém se jmenuje Biano.cz. Na portále Biano můžete najít tisíce produktů a stylů, které vám pomohou se napřímo inspirovat ve vašem vylepšování. Najdete tam opravdu vše co vás napadne, od koupelny až po zahradu. Navíc je vše přehledné a okořeněné kvalitními fotografiemi veškerých produktů.

Pokud se rozhodnete danou inspiraci aplikovat v praxi, můžete využít portál Biano k tomů, že vám rovnou ukáže kolik daný produkt stojí a dokonce kde se dá pořídit. Suma sumárum pokud nechcete utrácet peníze za časopisy o bydlení, případně nevíte kde se inspirovat, s čistým svědomím vám můžeme doporučit právě tento portál.

[one_third]

bydlení - koupelna
Zdroj: Biano.cz

[/one_third]

[one_third]

bydlení - kuchyně
Zdroj: Biano.cz

[/one_third]

[one_third_last]

bydlení - zahrada
Zdroj: Biano.cz

[/one_third_last]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *