Jak ZDARMA a bez omezení rychlosti stahovat, nebo uploadovat soubory ? Na xShare.cz

Potřebujete stahovat soubory, případně si je uploadovat, ale nechce se vám platit za registraci nebo za každé rychlé stažení jako například na Ulozto.cz, edisk.cz a dalších?

xShare.cz: stahujte zdarma a bez omezení rychlosti

Každý z vás čas od času navštíví portály jako Sdilej.cz nebo třeba Datoid.cz. Jejich nevýhodou je však placená registrace a často pomalé stahování. Chcete-li na těchto portálech stahovat neomezeně, musíte si uhradit příslušný poplatek. Web xShare.cz vám umožní stahovat zdarma a bez omezení rychlosti. Navíc vám nabídne celou řadu dalších funkcí, například možnost okamžitého přehrávání MP4 videí v HD kvalitě přímo z webu, pokud jste registrovaným uživatelem. Registrovaný uživatel vidí danou značku (modrá = HD Ready, červená = Full HD) přímo u náhledu. Server má kapacitu 2000 Mbit / s. Stahování neomezenou rychlostí je ZDARMA. Nečekejte na nic a registrujte se. Nebudete platit žádné poplatky při registraci, ani později.

Stahujete často filmy, seriály nebo oblíbenou hudbu? xShare.cz je skvělou volbou. Stačí se bezplatně zaregistrovat a můžete dle libosti sledovat videa, nahrávat či stahovat. Tím se liší například od Fasthare.cz, které vám umožní stahování neomezenou rychlostí za poplatek.

Chcete-li se registrovat na xShare.cz, je to velmi jednoduché. Stačí vyplnit krátký registrační formulář a následně se přihlásit. Ihned poté máte k dispozici zdarma neomezenou rychlost stahování nebo rovnou shlédnete oblíbený film. K dispozici jsou zde tisíce videí, fotografií, dokumentů, obrázků i hudby. Stačí si vyhledat svého oblíbeného interpreta. Vybírat lze podle počtu stažení, dle hodnocení, velikosti souboru i podle data vložení. Ovládání je velmi intuitivní a jednoduché, i pro mírně zdatné uživatele PC a internetu. Jako plus navíc je přehledný a příjemný vzhled stránek, ve kterých se snadno zorientujete.

3.4/5 - (8 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *