Portálem pro SVJ, BD a zájmové skupiny

Zajímá vás dění u vás v domě, nebo v ulici? Chcete pohodlně komunikovat se sousedy, nebo s nimi chcete sdílet informace? Využijte portál pro SVJ, BD a zájmové skupiny Sousede.cz. S tímto řešením ušetříte mnoho drahocenného času. Už žádné obíhání sousedů. Vše máte přehledně na jednom místě a online.

Jak funguje portál Sousede.cz

Portál pro SVJ, BD a zájmové skupiny usnadní život nejen nájemníkům, ale také správcům SVJ, kteří často přemýšlí, jak jednoduše a efektivně vyřešit správu domu. Platforma má bohatou, více než desetiletou historii a řadu spokojených uživatelů.  Těm, kdo se chtějí seznámit s lokalitou, mapou kriminality nebo seznamem nejdůležitějších služeb, je umožněno vstoupit na stránky bez registrace. Zájemci, kteří chtějí spravovat své bytové jednotky, komunikovat se sousedy nebo je informovat například o plánované rekonstrukci, zde mohou vstoupit po registraci, která je naprosto zdarma a navždy. Můžete se registrovat zadáním e-mailové adresy, ale i přes Google nebo Facebook. Výhodou systému je jeho responzivita, snadno jej můžete ovládat i z mobilního telefonu. Dalším plus a důvodem, proč portál využívat, je maximální ochrana veškerých dat.  Celé řešení je provozováno na https a veškerá komunikace mezi klientem a serverem je tak šifrována pomocí SSL protokolu.

Výborné řešení pro všechny společenstva i skupiny, které lze využívat kdykoliv. Nepoteče v ulici voda nebo nepůjde proud? Nemusíte běhat dolů k nástěnce či ke dveřím. Vše podstatné najdete na webu sousede.cz. S registrací získáte mimo jiné i bezpečné úložiště pro všechny smlouvy, zápisy a důležité dokumenty, s přístupem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete si vyzkoušet, jak celý systém funguje nebo rovnou registrovat své družstvo či společenství vlastníků.

Zaregistrujte se a své sousedy na portálu, který vás ušetří starostí, když jsou obyvatelé domu neohleduplní, špatně parkují nebo je nepořádek ve sklepě či kolem popelnic. Všechny potřebné informace i fotografie vyvěsíte na online nástěnce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *