Jak nakupovat na Aliexpress ? Nákupy z číny + Recenze

jak nakupovat na aliexpress

Levné nákupy z číny – Jak nakupovat na Aliexpress ?

Rádi nakupujete a chcete ušetřit větší stovky korun za momentálně předražené zboží z českého trhu ? Ještě jste nenarazili na populární čínské obchody, ve kterých stojí ty samé produkty jen zlomek ceny, co u nás ? Jak je možné, že si může prodejce z Číny dovolit poslat objednávku na čínské zboží za pár korun bez poštovného ?
AliExpress kompletní recenze

Jak asi tušíte, poštovné a balné je z obchodu jako je Aliexpress u větiny produktů kompletně zdarma (free shipping). Je to zapříčiněno tím, že díky obrovskému prodeji získá prodejce množstevní slevu od přepravce a i navzdory už tak nízké ceně na produktu vydělá.

Nakupování přes Aliexpress ? Nákupy z číny ? Moc tomu nevěřím..

Nejedná se o žádný podvod. Jak fungují nákupy přes Aliexpress ? Portál Aliexpress sice nevlastní žádné produkty, ale nabízí je od různých dodavatelů z Číny a tím se stal největším prodejním portálem tohoto typu. Samozřejmě i z toho důvodu může mít nakupující ze začátku obavy a může to zbuzovat nedůvěru, především i proto, že se platí předem kartou. Nicméně není se čeho bát. Pro nakupování přes Aliexpress běží garance, která garantuje to, že pokud zboží nebude doručeno, Aliexpress vám vrátí vaše peníze.

jak nakupovat na aliexpress
nakupování přes aliexpress

Aliexpress CLO a DPH ?

Jak se platí CLO a daň z Číny ? Pokud překročíte konkrétní výši ceny za objednávku, platí se při doručení ze zahraničí clo a DPH.

DPH se vyměřuje u zásilek nad 22 Euro a clo u zásilek nad 150 Euro.

Kdy se platí CLO z Číny ? Většina balíků je však označena nepravdivě. Cena, která je udána na balíku, býva schválně falešná. V případě podezření jsou balíky kontrolovány rentgenem. Následně vás může Česká pošta vyzvat k předání faktury, nebo jakéhokoliv jiného dokumenty, který ověří hodnotu zboží. Výsledek výše cla a DPH, které vám bude vyměřeno, doplatíte potom při přebírání zásilky.

Jak na nakupování přes Aliexpress ušetřit vždy ?

Nakupování na Aliexpress doporučujeme minimálně vyzkoušet. Mnohda takto ušetřít nemalé peníze. Pokud se rozhodnete cokoliv na Aliexpress objednávat, máme pro vás jednoduchý tip jak na nákupu ušetřit ještě více.

Jak nakupovat na aliexpress

Před vstoupením na Aliexpress eshop se ujistěte, že jste na jejich stránky vstoupili prostřednictvím tohoto „Cashback webu“, který vám vrátí z nákupu peníze zpět na účet! ( Více informací >>ZDE<< )

[alert-announce]Navíc momentálně dostanete při registraci na výše zmíněný Cashback portál bonus v hodnotě 50 Kč ! Což vám opět slevní na celkové ceně nákupu z Aliexpress. ( Vzít si svých 50 Kč zde ! )[/alert-announce]

Zajímá vás jak ušetřit v domácnosti až 20 – 30 % celkového rozpočtu ?

  • Podívejte se na naše další články a návody kde vám s tím pomůžeme. Sdílíme tipy, slevové akce, bonusy na produkty zdarma apod. Stačí si pouze vybrat níže, nebo na hlavní stránce. Děkujeme, že nás čtete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *