MIXIT Recenze – Tip na dárek, namíchej si musli !

mixit sleva

Mixit – Příběh zajímavého startupu ( Den D )

Představte si, že dostanete nápad vytvořit firmu, kde si budou moci vaší zákazníci namíchat / namixovat Mysli podle své chuti. Přihlásíte se do pořadu české televize Den D, ale nakonec odejdete bez investice. A právě díky tomu uspějete…

Já osobně jsem tento start-up Mixit.cz sledoval již od roku 2011. Líbila se mi myšlenka a celkově i to jak majitelé k podnikání přistupovali. Jak probíhala jejich prezentace v pořadu Den D se podívejte ZDE.

mixit tuby
mixit tuba

Myšlenka „Namíchej si musli“ se povedla realizovat

Říkáte si, proč uspěli, díky tomu, že nezískali v pořadu investici ? Úspěch není jen o penězích a dva nadšení majitelé se nevzdali svého snu a nechali si většinu firmy pro sebe, než aby se dělili s investorem. A o celkovém efektu účasti v pořadu se můžete dočíst ZDE.

A teď si možná říkáte, proč na webu o ušetření píšeme takový článek. Čekali byste ho spíš na portálech zabývající se motivací a inspirací, že? Napadlo nás, že vás první seznámíme s touto firmou a teď vám poradíme skvělý a hlavně originální tip na dárek prakticky pro kohokoliv.

Taky nemáte rádi, když musíte vymyslet dárek, ale nevíte co dotyčnému koupit tak aby to nebyla nějaká další nepotřebná hloupost ?

NAMIXUJTE si Musli pro svého kamaráda, přítele či člena rodiny a potěšte jej originální dárkem. A nebo zakupte již NAMIXOVANÉ musli. 

mixit
mixit – namíchej musli

Společnost mixit používá jako zajimavý styl balení své „mixit tuby“, snadno pak váš mix zabalíte jako hezký dárek.

Šťastnou ruku s výběrem vám přeje celý tým Ušetřito.cz.

Doporučujeme se podívat i na další naše články, ve kterých odkrýváme tipy jak ušetřit, nebo jak získat některé produkty zdarma.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *