Jak rychle a bezplatně stahovat videa a hudbu z Youtube i dalších serverů?

Máte v záložkách velké množství oblíbených písniček z Youtube? Chtěli byste si je stáhnout do počítače, ale nevíte, jak na to? Je to jednodušší, než se zdá, a nic to nestojí, při výběru stahovacího serveru však musíte být obezřetní. Někdy je vyžadována registrace s podezřelými podmínkami týkajícími se vašich citlivých údajů a vysokorychlostní stahování zde většinou něco stojí. Na internetu však stačí jen dobře hledat a stejného výsledku dosáhnete i zdarma, bez úniku informací. Kde stahovat?

Bezplatná zábava bez registrace

Link2save.com umožňuje vysokorychlostní a velice jednoduché stahování zcela zdarma a jak bylo řečeno výše, navíc také absolutně bez registrace. Vaše citlivé údaje tedy nemohou být zneužity třetí stranou, protože je nikde neuvádíte, jako tomu tak bývá na jiných serverech. Stahovat lze z nejpoužívanějších webů a sociálních sítí, na nichž se sdílí hudba a videa všeho druhu. Mezi ně patří notoricky známé Youtube, Facebook, Stream, TED, Instagram, MTV, TV Nova, DVTV, Vimeo, VEVO, k tomu rovněž patří vyhledávané pornografické kanály Freevideo, PornHub a další. Výběr je opravdu pestrý a postup stahování velmi jednoduchý.

Jak stahovat videa a hudbu?

U každého webového portálu je uveden snadno pochopitelný návod na stahování, který si snadno zapamatujete. Každý je v podstatě stejný. Pokud budete chtít službu vyzkoušet, najděte si například návod Jak stahovat z Youtube. Jednoduše zkopírujete URL adresu svého oblíbeného videa a vložíte ji do vyhledávače link2save, následně zvolíte formát a kvalitu stahovaného souboru, poté kliknete pravým tlačítkem myši na „Stáhnout“. Nakonec vyberete „Uložit jako…“. Kýžený obsah budete mít uložený v počítači prakticky během vteřiny. Bez registrace, poplatků a s velmi vysokou rychlostí stahování. Stejný postup se týká stahování z Facebooku, Streamu a ostatních, viz Jak stahovat z Facebooku. Vyzkoušejte a posuďte sami!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *