Vydělávejte doživotně díky affiliate programu

Komu by se nelíbil doživotní pravidelný příjem? Vybudovat si ho můžete i vy, a to dokonce bez jakýchkoliv znalostí. Možná nepůjde o desetitisíce, ale i pár tisícovek na přilepšenou se hodí. Záleží na tom, jak budete schopní.

Affiliate programy pracují tak, že přivádíte firmám zákazníky a ony vám věnují část peněz, které u nich zákazník utratí. Nejlépe to funguje právě v online prostředí, kde vám obvykle stačí šířit po internetu odkaz. Kdokoliv na něj klikne a něco si zakoupí, je počítán jako vámi přivedený zákazník.

Jak vydělat co nejvíce?

Musíte svůj odkaz co nejvíce šířit, aby si jej všimlo hodně lidí. Odborníci na to mají své strategie, laikům postačí dávat ho do různých skupin na Facebooku, diskuzních fór apod. Lepších výsledků pochopitelně dosáhnete, když budete odkaz přispívat do tematických skupin zabývajících se daným odvětvím.

Na volbě odvětví, které budete podporovat, hodně záleží. Čím větší je o danou věc zájem, tím více peněz vyděláte. Stálým hnacím motorem jsou v tomto ohledu casina a sázkové společnosti. O něco nižší provize dostanete při propagaci adult webů s obsahem pro dospělé. Na druhou stranu tady je potřeba zmínit, že některá fóra i sociální sítě odkazy na takové stránky blokují, což vám dost ztíží práci.

S čím začít?

Dobrý systém pro affiliate partnery má sázková firma a casino Unibet. Jako spolehlivou volbu ho označil i portál www.dozivotniprovize.cz, přičemž jedním z argumentů hovořících pro byla právě šance na doživotní výdělek. Unibet nijak neomezuje platnost odkazu, proto dostanete peníze, i když na něj někdo klikne třeba za deset let. Odměny jsou vypláceny pravidelně, kolem 20. v měsíci. Přestože je Unibet na českém trhu novinkou, dohlíží na něj komise pro cenné papíry a je certifikován na burze. Má i české zastoupení, takže vám někdo poradí, pokud nebudete vědět, co dál. Stačí si najít pár minut a zaregistrovat se.

Jsou lidé, které affiliate živí. Nikdo neříká, že to musí být i váš případ, ale menší přilepšení by se hodilo, ne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *