Revolvingový úvěr

Ocitli jste se nebo se čas od času dostáváte do situace, kdy vám chybí hotovost na nejrůznější výdaje? Výhodné a snadné řešení je revolvingový úvěr EverydayPlus, díky kterému získáte nejen hotovost velmi rychle, ale navíc opakovaně.

Rychlá půjčka k dispozici ihned

Ne každý vyjde s výplatou dle svých plánů, občas stačí onemocnět, přijít nečekaně o práci nebo mít neplánovaný výdaj v podobě rozbité pračky, školy v přírodě, apod. Rychlá půjčka je k dispozici ihned, a to až do limitu 12 000 Kč. Jde o velmi vhodnou alternativu kreditních karet či jednorázových spotřebitelských úvěrů. Za čerpání půjčky se hradí poplatek ve výši 20 % z půjčené částky. Úvěrový rámec jednoduše můžete využít také jako půjčku do výplaty a peníze z nejbližší vyplacené mzdy vrátit najednou.

Půjčit si peníze můžete v nebankovním sektoru mnohem snáze než v bance. Nikdo po vás nepožaduje vysvětlení, proč peníze chcete. Rovněž není nutné dokládat své příjmy. Revolvingový úvěr vám umožní čerpat celou hotovost najednou nebo postupně, a to už od 100 Kč. K vyplacení potřebné částky vám stačí mobilní telefon nebo přístup k internetu. Stejně tak můžete vrátit celou částku najednou nebo si nastavit postupné splácení. Datum úplného splacení půjčky je otevřeno, snadno ji tak přizpůsobíte svému finančnímu rozpočtu. Minimální splátka je 1/3 z dlužné částky, minimálně 300 Kč, díky tomu není zatížena vaše peněženka.

Oblíbená SMS půjčka je určena žadatelům starším 18 let, kteří mají pravidelný měsíční příjem, vlastní bankovní účet a mobilní telefon. Potřeba je také uvést platnou e-mailovou adresu a být občanem ČR. Uzavření smlouvy k bezúčelovému úvěru je zdarma. Zpoplatněna je částkou 1 Kč smlouva o uživatelském účtu.

Půjčujte si bezpečně

Potřebujete-li půjčku, je potřeba vybírat si spolehlivou a ověřenou společnost, která před vámi neskrývá žádné poplatky. Revolvingový úvěr lze splatit kdykoliv předčasně, výhodou je rychlé vyřízení, snadná dostupnost a pouze minimální administrativa.

O půjčku si lze požádat nonstop. Vaše žádost bude vyřízena v nejbližších hodinách nového pracovního dne. Peníze obdržíte na účet za pár minut po schválení půjčky a zaslání žádosti o čerpání. Spravovat svůj účet můžete přes internet nebo prostřednictvím SMS zprávy. Maximálně flexibilní půjčka je vhodná pro všechny, kdo si potřebují rychle půjčit pár dní před výplatou a nechtějí žádat o peníze rodinu či banku. Nejste si jisti, jak vysokou půjčku zrovna potřebujete? Můžete si nechat schválit libovolnou sumu do 12 000 Kč a dle potřeby průběžně čerpat. Není potřeba mít strach ani ze složité administrativy. Vše je rychlé a jednoduché, vyřídíte si půjčku z pohodlí domova nebo kanceláře. Díky tomu šetříte svůj čas i peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *