Na portálu financí najdete také srovnání půjček 

finanční gramotnost

Ještě před pár lety si chodili lidé půjčovat peníze do banky. Celý proces byl zdlouhavý a nikdy se pořádně nevědělo, zda vše dobře dopadne. Úředníci požadovali výpisy z účtů, potvrzení o příjmu u zaměstnavatele a doklady o nákladech na bydlení. Vše pěkně vytištěno a ověřeno. Celý průběh shánění a kontrolování byl nesmírně ponižující. Bankovní specialista o vás věděl naprosto všechno. Pokud jste si někdy v bance půjčovali jen hloupých 10 000 korun, víte, co všechno jste museli zařídit. Nebankovní půjčky bez registru se objevily jako blesk z čistého nebe. Rozumným lidem pomohou, ale nezodpovědným pěkně zavaří.

Nebankovní úvěry jsou v kurzu

O nebankovních půjčkách si cvrlikají i vrabci na střeše. Lidi zajímá, jak fungují. Soukromé instituce nabízejí několikatisícové úvěry. Některé firmy se zaměřují na krátkodobé půjčky do 4500 korun, jiné dopřejí svým zákazníkům i mnohem vyšší položky. Největší oblibě se těší krátkodobé půjčky, které se poskytují zpravidla na dobu jednoho měsíce s možností prodloužení. Prostě si peníze půjčíte a ve stanoveném termínu vše vrátíte. Nečekají vás závazky na dlouhou trať. Celý proces probíhá rychle, během několika minut. Jednoduše vyplníte internetový formulář s iniciály a čekáte na telefonát operátora, který si ověří vaše vepsané údaje. Za pár vteřin či minut máte peníze na svém účtu. I když jsou úrokové sazby vysoké, nemusíte chodit do banky škemrat o pár tisíc. Velkou výhodou je půjčování klientům se záznamem v registru dlužníků a pro nezaměstnané. Pokud vás zajímá více, podívejte se na srovnání půjček.

Půjčka do výplaty během pár chvil

Určitě už se vám někdy stalo, že vám týden před výplatou došly peníze. Co teď? Přeci si zase nebudete půjčovat od příbuzných, kamarádů anebo kolegů v práci! Díky nebankovním půjčkám do výplaty vyřešíte svou situaci během okamžiku. Dobře si rozmyslete, kolik peněz si chcete půjčit. Vždy si vyberte pouze takovou částku, kterou jste schopni bez problémů splatit, jinak byste se mohli dostat také do exekuce. Zodpovědné půjčování je fajn. Pokud máte rozum na správném místě, nic vám nehrozí.

Výhody krátkodobých úvěrů

Věřte, že mají půjčky do výplaty mnohá pozitiva. Žádné návštěvy obchodního zástupce u vás doma. Nemusíte chodit ani do banky. V tomto ohledu vás potěší minimální papírování. Vše je zaevidováno on-line. Většinu klientů osloví rychlé vyřízení z domova a mnohem lepší podmínky pro získání půjčky. Úvěry padnou jako ulité zaměstnancům, lidem bez práce i problémovým uživatelům se záznamem v registru dlužníků. Peníze máte na účtu rychle a nemusíte si lámat hlavu s tím, jak malou částku vrátíte. Díky srovnání půjček zjistíte, kde máte nejvýhodnější podmínky! Některé společnosti si účtují poměrně vysoké poplatky. Stačí se podívat do srovnávače a vybrat si svého favorita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *