Jak výhodně pořídíte nový vůz ŠKODA?

Potřebujete nové auto? Chcete, aby vůz měl všechny kvality skutečně nového vozu včetně záruky a servisu? Ale zároveň nemůžete investovat vysokou finanční částku do nového auta? Víme, jak nejlépe můžete tuto zapeklitou situaci vyřešit k vaší spokojenosti!

Roční vozy mají všechno co nové a jsou za lepší cenu


Jedna z variant, jak pořídit auto v prvotřídním stavu, je zakoupení vozu přes autorizovaného prodejce Škoda. Program Škoda Plus nabízí mnoho výhod pro své zákazníky, mimo zapůjčení vozů a ojetin i tzv. roční vozy. Tyto vozy jsou v zánovním stavu, jejich stáří je do 18 měsíců a mají ujeto maximálně 30 000 km. A kvůli těmto maličkostem je jejich pořizovací cena daleko nižší než fungl nového auta. Škoda roční vozy jsou navíc prodávány s čtyř až pětiletou zárukou, která běží ode dne uvedení automobilu do provozu. Jako bonus získáte záruku výměny vozu. Pokud se z nějakého důvodu nebudete cítit ve voze dobře, můžete ho vyměnit za jiný, který bude dostupný na prodejně.

Za zmínku stojí i skladové vozy Škoda nebo předváděcí. Během pár chvilek se můžete stát majitelem nového a luxusního vozu. Stačí si jen vybrat, absolvovat zkušební jízdu, vyplnit pár papírů a nový vůz je váš.

Autorizovaný servis je klíčem k dlouhé životnosti vozu

Časy, kdy si naši tátové opravovali Škodovky sami, jsou dávno pryč. I když výměnu oleje ještě dnes svede kdekdo, moderní technologie zabudované ve voze už moc prostoru amatérským opravám nedávají. Zdánlivě zbytečné servisní návštěvy autoservisu jsou jedinou zárukou, že váš plechový mazlíček bude bezpečný a v perfektním stavu dlouhá léta, a to bez zbytečných drahých oprav. Servis rovná se prevence. Navíc nové nebo roční vozy mají servis záruční, takže proč ho nevyužít? Autorizovaný servis Škoda poskytuje svým zákazníkům mnoho benefitů, jako jsou drobné opravy na počkání, originální díly, lakýrnické práce, non-stop odtahovou službu a poskytnutí náhradního vozidla. Chcete-li na koupi vozu vydělat a neprodělat, pak nové i ojeté vozy kupujte u autorizovaného prodejce, kde budete vždycky znát celou historii vozu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *