Kde koupit gastro vybavení pro restaurace, pizzerie a cukrárny?

Otevřít si svou vlastní restauraci anebo kavárnu je sen mnoha lidí. Nesmí chybět nápad, chuť do práce a samozřejmě kvalitní gastro vybavení. První dvě zmiňované položky nic nestojí, ale poslední z nich pohltí nemalé peníze. Pokud nemáte dostatek financí na koupi nových spotřebičů a zařízení, pořiďte si modely z druhé ruky. Věřte, že je tento způsob nejoblíbenější a cenově nejvýhodnější.

Co patří do pizzerie?


Rádi byste si zařídili svůj podnik stylově? Pravá italská restaurace nesmí postrádat profesionální pomocníky. Stěžejním prvkem je pec na pizzu. Lze ji obstarat v mnoha velikostech a cenových relacích. Technické zázemí musí být promyšleno do posledního detailu. Určitě se neobejdete bez hnětače a vykulovačky těsta. Kvalitní produkty mají dlouhou životnost a skvěle odolávají mechanickému poškození. Je možné pořídit zbrusu nové modely anebo navštívit gastro bazar.

Cukrárna dle nejnáročnějších požadavků

Rozhodli jste se pro provoz cukrárny? Dolaďte ji skvělými pomocníky. Rozhodně si kupte zmrzlinové stroje, protože zmrzlina je letní lahůdkou a přivede nové zákazníky. Zapomeňte na kupované šlehačky a produkujte domácí chutě. Výrobníky šlehačky se vám tisíckrát vyplatí. Do cukrárny patří také váhy i děličky těsta. Pomocí špičkového vybavení rozšíříte svůj sortiment, což zaručí bohatou klientelu. Gastro zařízení je profesionální, má dlouhou životnost a dobře se udržuje v čistotě.

Kuchyně jako ze žurnálu

V žádné restauraci nesmí scházet varná technika, jako jsou indukční vařiče, smažící pánve a sporáky. Nezbytností je chladící zařízení v podobě chladniček, mrazniček a výrobníků ledu. Uvažujete o prodeji domácích knedlíků? Zaměřte se na hnětače těsta a kráječe na knedlíky. Dejte své kuchyni šmrnc a opatřete rovněž digestoře, myčky nádobí, nerezový nábytek a drtiče odpadu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *