K práci už nepotřebujete kancelář. Díky moderní službě pracujete online odkudkoliv

Tradiční způsob, kdy lidé jezdili za prací do firem a veškerou činnost dělali pouze z kanceláře, se dnes už ukazuje jako zastaralý. Mnohá zaměstnání totiž vyžadují větší flexibilitu a možnost přístupu k firemním datům z jakéhokoliv místa. Jak na to? Pomoci může hostovaná služba iPodnik.

Co je kancelář v cloudu?

Jedná se o takzvanou kancelář v cloudu. iPodnik funguje tak, že vám umožní získat prostor pro data vaší firmy, jež jsou následně dostupná odkudkoliv, stačí být na internetu. Firma má díky aplikaci dostatečný výpočetní výkon serveru, takže může online fungovat velmi jednoduše, levně a v maximálním rozsahu. Kromě jiného je možné provozovat na dálku daňové účetnictví online. Samozřejmostí služby je také využívání pracovního prostředí Exchange online, které vám ještě více usnadní práci třeba na cestách, kdy potřebujete být ve styku s firemními daty a zaměstnanci, aniž byste je nějakým způsobem ohrozili.

Kancelář v cloudu je bezpečnou záležitostí. Vámi sdílená firemní data, jež se na hostovaném serveru sdílejí, jsou v naprostém bezpečí. K dispozici přitom máte značnou kapacitu k uložení dat. A v případě, že by vám nestačila, je možné její další rozšíření.

Cloud computing je moderní záležitostí, díky níž jsou práce a přístup k firemním datům možné v jakoukoliv dobu a na jakémkoliv místě. Pracovat lze nejen z kanceláře, ale třeba tehdy, jste-li někde na cestách. Přístup je možný nejen z počítače, ale také mobilního telefonu či tabletu, zařízení se službou iPodnik pouze stačí synchronizovat.

iPodnik.cz je úspěšným projektem, který dává firmám špičkové IT zázemí

Web iPodnik.cz, který službu poskytuje, v nedávné době vyhrál v soutěži WebTop100, v níž získal ocenění za vůbec nejlepší web v oblasti IT. To jen dokazuje, že jím poskytovaná služba iPodnik firmám velmi pomáhá. Využít ji mohou nejen velké podniky, ale zejména firmy menšího a středního rozsahu, které potřebují kvalitní IT zázemí s úsporou nákladů na servery.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *