Kde koupit nejlepší kratom?

Pro ty z vás, kteří jste se ještě s kratomem nesetkali máme několik vět na samý úvod. Je to jemný prášek namletý z listů stromu s latinsky pojmenován jako Mitragyna Speciosa ( dále už jen MS ). V ČR a ve světě se si ho oblíbili hlavně manažeři, studenti, ale také například lidé co chodí pravidelně do posilovny a pracují na vzhledu svého těla. Ve spojených státech zná kratom už více než jedenáct miliónů lidí. V ČR se prodává už více než deset let, ale teprve nyní zažívá kratom nevídaný boom.
Pro ty co už kratom znají jen opakuji, že se dělí na tři základní barvy. Tím je nejprodávanější zelený kratom, také studenty a manažery oblíbený bílý kratom a nakonec mladými i staršími lidmi oblíbený červený kratom.

Dalo by se říct, že nejlepší kratom je v podstatě ten, který je nejsilnější. To znamená, že obsah nejdůležitějšího alkaloidu Mitragyninu má tu největší možnou hodnotu. Průměrný kratom prodávaný e-shopy v české republice má zhruba 1,3-1,5 % Mitragyninu. Pokud nějaký e-shop prodává testy podložený kratom s hodnotou kolem 1,7-1,8 jedná se již o velmi potentní kratom. Jsou však e-shopy, které nabízejí špičkový kratom, který má hodnotu Mitragyninu 2% což je v tuto chvíli to nejlepší a nejsilnější co se dá na trhu s kratomem pořídit. Mezi tyto e-shopy patří i ten náš Nejlepsikratom.cz a jsme náležitě pyšní, že dokážeme takový kratom svým zákazníkům nabídnout.

Pokud se nechcete při kupování kratomu spálit, dobře si přečtěte následující řádky. V absolutně žádném případě neplatí při nákupu kratomu pravidlo, že čím je dražší tím musí být zákonitě lepší a silnější. Velicí prodejci, kteří jsou na trhu s kratomem již mnoho let prodávají pro příklad sto gramů za naprosto a totálně nesmyslných osm set korun. Na internetu najdete ale i prodejce, kteří mají naprosto stejného dodavatele z Indonésie a naprosto totožný kratom prodávají až o polovinu menší cenu. Je to tím že ještě nemají tolik zákazníků a snaží se na trhu s kratomem prorazit i tím, že nabízí svůj kratom za takto nízkou cenu. Z vlastní zkušenosti vám proto doporučuji, abyste vyzkoušeli co nejvíce prodejců. Ne jen jednoho či dva. Pak můžete porovnat kvalitu a přijdete skutečně na to že kvalita o vysoké ceně opravdu není. Za sebe říkám, že jsem vyzkoušel asi deset různých prodejců abych zjistil jaký kratom má konkurence prodává a jak jsem už napsal rozdíly kvality a ceny jsou zde velmi velké.

Přestože kratom není schválený jako potravina nebo potravinový doplněk je také lepší najít si svého dodavatele, který alespoň jednou za čas nechá otestovat svůj kratom na obsah kovů a hlavně na bakterie jako jsou například salmonela nebo e-coli.

Na závěr bych vám chtěl za náš e-shop Nejlepsikratom.cz popřát hodně štěstí při výběru svého dodavatele, který vám zajistí ten nejlepší a nejsilnější kratom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *