Ušetřete pořízením použitých paletových vozíků nebo pronájmem

Efektivní fungování skladu a logistické procesy se neobejdou bez správné techniky. Mezi tu patří i paletové a vysokozdvižné vozíky. Jejich pořízení však může představovat vyšší investici. Řešením může být výběr z již použitých vozíků, které také zastanou potřebnou práci a zároveň tolik nezatíží rozpočet.

Nabídka použitých paletových vozíků

Specialisté na paletové a vysokozdvižné vozíky ze společnosti STILL nabízí nejenom bohatý výběr nových strojů, ale i bazar s těmi použitými. Všechny použité vozíky jsou pečlivě zkontrolovány a servisovány tak, aby splnily svůj účel. Klasický paletový vozík tím pádem můžete pořídit za nižší cenu, což znamená důležitou úsporu či možnost, jak nakoupit více kusů pro ještě lepší provoz pracoviště.

Vyberte správný typ vozíku

Aby bylo pořízení nového či použitého vozíku opravdu efektivní, je potřeba zvolit správný model. Základní variantou je běžný ruční paleťák. Podle konkrétního modelu s ním zvládnete přepravit až náklad o 3 000 kg. Díky skladným rozměrům se také hodí jako efektivní řešení pro pohodlné nakládání či vykládku. O něco lepší variantou jsou elektrické vysokozdvižné vozíky, s jejichž pomocí dokážete rychleji přejet na druhou stranu velkého skladu a ukládat jednotlivé palety do vysokých regálů. Při výběru VZV sledujte nosnost, kapacitu baterie a další technické parametry.

Využijte možnost pronájmu

A když potřebujete větší počet vozíků například pro sezónní špičku, nebo si chcete daný model jednoduše vyzkoušet ve vašich podmínkách, existuje možnost pronájmu. Pronájem vozíku je možné sjednat v zásadě na libovolnou dobu. Velkou výhodou jsou minimální starosti o údržbu a servis, kdy v zásadě pouze platíte za vypůjčení. K dispozici je široké spektrum modelů, takže si snadno vyberete takový, jaký zrovna využijete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *