Pánské obleky Plzeň: Kam si vzít smoking?

Šaty dělají člověka. Není nutné se oblékat luxusně nebo okázale. Umění tkví v tom obléct se správně k příležitosti. Mnoho mužů má ve skříni dva nebo tři slavnostnější obleky. Jeden pamatuje ještě taneční, druhý svatbu a třetí se využije na všechno ostatní. Slavnostní oblek lze obléci častěji. Trochu jiný případ je ale smoking. Víte, kam vzít tento unikátní kousek?

Obsah článku

Black tie versus white tie – v čem je rozdíl?

Dostali jste pozvánku na společenskou událost a na pozvánce stojí, že očekávaný dress code je „black tie“? Tak to jsme správně. Smoking je pro tuto příležitost tou nejlepší a jedinou volbou. Na „black tie“ akci si vezměte černý smoking s lampasy na kalhotách, bílou smokingovou košili a černý motýlek. Pozor – můžete dostat také pozvánku na „white tie“. Opět je správnou volbou černý smoking. Rozdíl je v motýlcích. „White tie“ outfit doplňte bílým motýlkem.

Smoking si oblečte na slavnostní galavečer

Smoking není ideálním oděvem na narozeninovou oslavu v místní restauraci ani na procházku po parku. Nicméně není třeba se s jeho nošením omezovat jen na svatby a podobné „dny s velkým D“. Smoking si vezměte na slavnostní galavečer, ples v opeře nebo divadelní premiéru.

Základem smokingu je jednořadé sako s lesklými šálovými klopami. A co barva? Klasický je černý smoking. Nicméně i smoking může být kreativnější. Pokud se významná událost koná například pod širým nebem, hodí se i bílé sako. Pánské obleky Plzeň Giorgio vás oblečou na každou mimořádnou životní událost.

Smoking je klasika, nepřehánějte to s kreativitou

Smoking je klasika, u které není potřeba příliš experimentovat a být kreativní „za každou cenu“. Jestli jste dostali informaci, že dress code na akci bude „creative black tie“ neznamená to, že se můžete módně „pustit z řetězu“. Požadovanou kreativitou je barevný smokingový pás, s ním sladěný barevný motýlek, případně kapesníček.

Už víte, co si oblečete na významnou společenskou událost? Black tie akce není jedinou akcí, na kterou si můžete obléci smoking. Doufáme, že vám náš článek pomohl.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *