Kde koupit nejlevnější iPhone?

Telefony iPhone jsou špičkou. Nabízí spoustu možností, které jiné značky neposkytnou. Samozřejmě se to odráží i na ceně. To ale neznamená, že jsou tyto telefony nedostupné. Musíte vědět, kde je sehnat.

Jak vybrat levný iPhone?

Bez nadsázky se říká, že iPhony představují Rolls Royce mezi mobily. Díky prvotřídnímu výkonu, preciznímu systému, intuitivnímu ovládání, možností aplikací, spoustě doplňků se řadí mezi top přístroje. Samozřejmě za kvalitu se ale platí a je na vás, jestli chcete do telefonu investovat. Můžeme říct, že se to vyplatí. Kvalitní telefon vám vydrží. Pokud nejste extrémní fanda, který celou noc netrpělivě čeká před nějakým Apple storem, můžete si pořídit starší, levný iPhone. Dnes jsou takové iPhone 11 či iPhone 12 ještě v kurzu. Ušetříte spoustu tisíc, které můžete poté dát do aplikací, doplňků nebo něčeho jiného.

Levný iPhone 11 a iPhone 12

Telefony s pověstným logem jablíčka vybírejte samozřejmě dle stavu, zohledněte také podporu od Applu. Týká se to softwaru, ten je důležitý proto, aby vám fungovaly všechny aplikace, aby měl telefon výkon apod. Většinou platí pětiletá lhůta od představení modelu. Čili dnes už raději nepořizujte iPhony X, XR nebo XS. Což ovšem neznamená, že současní majitelé by je měli zahodit, jen v případě aktuální koupě se raději podívejte po něčem novějším. Samozřejmě pak modely starší, typu 7, 6, starší SE atd., se hodí maximálně jako startovní telefony pro děti nebo jen pro základní využívání. Kde tedy nakoupíte třeba iPhone 11 levně? Můžete je sehnat ještě přímo u oficiálních prodejců Applu. Stejně tak zde pořídíte i iPhone 12 levně. Jenže je to jako s automobilem. Vyplatí se dát plnou cenu za telefon, když můžete mít stejnou kvalitu za mnohem méně peněz?

iPhone 11 a iPhone 12 levně

Jakmile se telefon začne používat, už ztrácí na hodnotě. Stejně jako auto. Protože nejde o až tak staré modely, bude i použitý přístroj kvalitní. V podstatě jako nový, jen ho někdo před tím nějak používal. Dnes si mohou firmy, které vykupují toto zboží, vybírat, od koho vezmou jaké zboží, proto si vybírají skutečně zachovalé zboží. Nemusíte se tak bát, že byste si pořídili něco kazového. U každého modelu se pak hodnotí stav. Jestli chcete mobil skutečně takový, na kterém není znát, že byl používaný, kupte si zánovní iPhone. Je v perfektním stavu, a i přesto už má značnou část ceny dole. Určitě doporučujeme se ale zaměřit na stránky osvědčených prodejců. Sice jsou oblíbené bazary na internetu, tam ale ztrácíte záruku kvality. Navíc ve specializované prodejně vám poradí s výběrem, pomohou vyřešit problém. Vždy víte, co kupujete, všechny výrobky jsou pečlivě nafoceny, případně vám i po telefonu poradí, pokud budete chtít znát více informací. Navíc u osobního odběru v prodejně se sami podíváte, jestli vám daný model nevyhovuje. Nekupujete zajíce v pytli, tedy neplatíte krabičku na poště.

Za kolik koupíte iPhone 11 a iPhone 12?

Zatímco nové telefony se pohybují kolem 20 000 korun, iPhone 11 koupíte už za 14 000 korun. Za iPhone 12 si připlatíte zhruba od 2500 korun, zánovní modely vyjdou na 17 500 korun. Záleží samozřejmě na různých parametrech, třeba kapacitě. Jak ale vidíte, pokud si budete pořizovat už lehce použitý telefon, zaplatíte o mnoho tisíc méně, a přesto budete mít funkční a ověřený iPhone. Navíc se vám skýtají i další výhody. Jestli máte starší model telefonu, dejte ho do oběhu. Utržené peníze použijete na nákup nového modelu. Výhodou vůbec všech výrobků od Apple je skutečnost, že je o ně stále zájem, jsou kvalitní, takže je můžete výhodně zpeněžit. Výhodnou nabídku použitých iPhonů naleznete na stránkách DIGIFIT. Objednané zboží si můžete i vyzvednout přes DIGIFITBOX na adrese: Krejnická 2021/1, Praha 4.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *