Kde získat výhodnou půjčku i v hotovosti ještě dnes?

Lednička přestane chladit a opravář nad ní bezmocně krčí rameny, případně vám na otázku kolik by oprava stála, řekne takovou sumu, že jen tiše vzdychnete. Stejně tak se vám může doma porouchat jakýkoli jiný přístroj nebo může přijít třeba vyúčtování za plyn či elektřinu s nečekaně vysokým doplatkem. Podobné neočekávané výdaje mohou pěkně zamíchat vaším rodinným rozpočtem.

Co dělat, když potřebujete peníze a to v co nejkratším možném čase? Nejjednodušší cestou je vzít si půjčku.

Obsah článku

Nevyznáte se na nepřehledném trhu?

Mnohdy potřebujete nečekané výdaje zaplatit hned, nemáte čas čekat. Bez porouchané ledničky, pračky nebo sporáku nemůžete být, potřebujete opravenou nebo novou. Ale i když se jedná o doplatky, stejně splatnost faktury nepočká. Také může nastat situace, že kvůli nenadálým výdajům vám bude chybět pár tisíc korun do výplaty. Proto potřebujete vyřešit svůj finanční problém pokud možno ještě dnes. Jak na to? Nejspíše máte pocit, že se v nepřehledné nabídce půjček na našem trhu vůbec nevyznáte. Jak posoudit, která je nejvýhodnější?

Využijte služeb srovnávače půjček

Pokud si nejste jisti, tím nejúčinnějším nástrojem, který vám ve výběru vhodné půjčky může pomoci, je internet. Když si chcete vybrat, potom půjčky onlinevám nabídnou úvěry, které prověřily zkušenosti několika tisíců klientů. Využít služeb srovnávače půjček je velice důležité.  Dokáže totiž vedle sebe seřadit řadu společností a porovnat kritéria, která v oblasti půjček nabízejí, tedy výši půjčky, dobu splatnosti, úrokové sazby, RPSN, sankce při nesplácení, možnost prodloužení termínu splatnosti. Teprve na základě porovnání různých parametrů uvidíte, jaké řešení bude pro vás nejvhodnější. Můžete se také spolehnout, že si vyberete seriózní společnost, která vám nabídne férové podmínky. Rovnou ze srovnávače se také můžete dostat přímo na stránky vybrané společnosti a úvěr uzavřít.

Jaké podmínky by měla rychlá půjčka splňovat?

  • Dá se sjednat pomocí vyplnění kontaktního formuláře na internetu, nemusíte chodit nikam na pobočku a ztrácet tím čas
  • Nemusíte mít ručitele
  • Nepotřebujete dokládat svůj příjem
  • Nenahlíží se do registru dlužníků
  • Nepotřebujete překládat větší počet dokladů, stačí uvést číslo a naskenovanou kopii občanského průkazu

Urychlíte proces sjednávání

Uvedené podmínky zaručují, že schvalovací proces proběhne velmi rychle. Tím, že nemusíte chodit nikam na kamennou pobočku a všechno sjednáváte přes internet s tím, že se vám například operátoři společnosti ozvou na váš mobilní telefon a dohodnou podrobnosti a zodpoví vaše případné dotazy, se přidělení úvěru výrazně zrychlí.

Nikdo nebude řešit vaše příjmy

U mikropůjček také odpadá zbytečné papírování. Je samozřejmé, že půjčky bez prokazování příjmu se dají vyřídit velice rychle. Velkou výhodou je v tomto případě skutečnost, že nikdo nepátrá po výši vašich příjmů. Považuje je za vaši soukromou věc. Počítá se ale s tím, že jste dostatečně zodpovědní, abyste si úvěr brali pouze v případě, že ho dokážete splatit. Řada lidí ale úvěr nedostane třeba proto, že jde o začínající živnostníky, nebo pracovníky na volné noze, kteří mají příjmy nárazové a nepravidelné. Pokud je tohle váš případ, u půjček bez nutnosti dokazovat příjem to nikomu vadit nebude.

Úvěr do 10 minut

Příkladem rychlého úvěru, u kterého můžete peníze získat ještě dnes, je  Planet půjčka.  Peníze můžete mít na svém účtu do 10 minut od schválení úvěru, protože společnost má účty u všech českých bank operujících na našem trhu. Jaké podmínky musíte pro sjednání úvěru splnit?

  • Musí vám být minimálně 18 let
  • Musíte být občany České republiky
  • Musíte mít platný bankovní účet
Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *