Zákaznické věrnostní karty

Když už v pátém obchodě po sobě slyšíte otázku: „A kartičku máte?” toužíte říct jejímu autorovi velmi nehezké věci, včetně toho, kde by se dotyčná kartička měla v nejlepším případě ocitnout. Brání vám v tom výhradně vrozená slušnost.

Co jsou to zákaznické věrnostní karty ?

Kartičky se staly neodmyslitelnou součástí našich životů. A to na obou stranách barikády. Ať jste podnikatel a máte nějakou tu moderní vizitku nebo coby klient vlastníte karty klubové, zákaznické, věrnostní, slevové a ještě mnoho jiných. Moment… vizitky? Tiskařský šotek tu opravdu neřádí. Plastové kartičky skutečně mohou zastoupit i je. Aktuálním trendem jsou plastové vizitky, které jsou průhledné. Grafikům dávají při tvorbě makety zase jiné možnosti než klasický bílý podklad. A když ji vložíte někomu do rukou, pozornost máte zajištěnou. Zkrátka takové vizitkové celebrity. Až  budete za dlouhých deštivých odpolední hledat zábavu, zkuste internetu položit otázku na téma nejkrásnější, nejnápaditější, zkrátka nej vizitky. Vsadíme se, že alespoň jedna průhledná v každém žebříčku figurovat bude. Skutečná kráska a tahle pomyslná Miss vizitka alespoň nedělá infantilní gesta a nehovoří o světovém míru.

Bez plastových karet se už zkrátka vaše podnikání v současnosti neobejde. Jejich výroba není ani trochu komplikovaná. Pokud tedy tušíte, na koho se obrátit. Na internetu sice kolují i zaručené rady na samovýrobu vizitek, ale doporučili bychom přece jen raději profesionální služby, s bolavým zubem také už nechodíme ke kováři, ale do ordinace stomatologa. (Nakonec stejně všichni, vzdor původní snaze o hrdinství.)

A čí služby by to měly být? Jestliže čtete tento text, vlastně už to z poloviny víte. Naše společnost www.4card.cz vám nabízí k dispozici svůj um. Karty jsme si hrdě vetkli do svého jména, svou práci děláme s nefalšovaným nadšením. Nebojíme se říct, že našimi žilami bezmála koluje inkoust. A jaká pozitiva z toho plynou pro vás? S každou zakázkou si poradíme v horizontu dvou dnů. Ty menší než tisíc kusů umíme za jediný den, jelikož jsme přímý výrobce. Minimalizujeme nejen zbytečné průtahy, ale také další náklady. A nabídneme vám vzorek kartičky zdarma, což znamená, že nejprve na vlastní oči uvidíte, co vás s námi čeká. Pokud se vám celé pojetí bude líbit, budeme rádi. Pokud ne, není v této fázi problém cokoli změnit.

Rozhodně nespíme na vavřínech, ale dál se snažíme zdokonalovat. Zakládáme si na otevřeném přístupu k našim klientům a vstřícnosti. Největší odměnou je pro nás vaše důvěra a to, že se k nám budete vracet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *