Kdy se hodí pronájem mobilních stavebních buněk?

V rámci výstavby rodinného domu, ale třeba i veřejné komunikace a v mnoha dalších situacích je zapotřebí neustále hlídat veškeré stroje a náčiní. Zejména pak během doby, kdy se nepoužívají, myslete na jejich důkladné uskladnění, aby je nebylo možné snadno odcizit. Velmi užitečné jsou k tomu stavební buňky, jež ale najdou řadu dalších uplatnění. Nemusíte si je hned kupovat, to by leckdy bylo zbytečné a drahé. Pohodlnější a ekonomičtější je jejich pronájem.

Řešení nejen na stavbu

Stavební buňka je poměrně jednoduchým objektem, který lze snadno přemisťovat a přepravovat pomocí nákladních vozidel. Jakmile tak například stavíte rodinný dům a nemáte potřebné zázemí, pronájem stavební buňky může tento problém vyřešit.

Variabilita a možnost propojení

Kvalitní stavební buňky nabízí třeba plzeňská společnost Orange – prostorová řešení s.r.o., která má ve svém portfoliu k pronájmu rovněž obytné kontejnery. Každá stavební buňka je konstruována tak, že se dá napojit na další, díky čemuž vznikne ještě větší úložný, potažmo obytný prostor. Buňky a kontejnery jsou variabilní, jejich interiéry se dají zařídit nejen k uskladnění nářadí a dalších předmětů. Pronajmout si je lze kupříkladu v okamžiku, kdy potřebujete mít k dispozici pro sebe a své zaměstnance sociální zařízení, dají se z nich vytvořit také dočasné jídelny, šatny apod. Možností je tedy takřka nepřeberné množství. Někteří nájemci z nich dokonce dělají provizorní stánky, když pořádají nějaké výstavní akce apod.

Rychlá dodávka a realizace

Zmíněná společnost garantuje nejen výhodný pronájem, ale zároveň také rychlou dodávku a výstavbu. Ostatně stavba stavebních buněk je otázkou chvilky, což je jednou z dalších zásadních předností, jimiž se tyto mobilní stavby mohou pyšnit. I proto jsou (nejen) na stavbách velmi oblíbené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *