Jak ušetřit na rozvozu potravin? Vyjde vás levněji než klasický nákup!

Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Jak je možné, že dáte méně peněz za to, že vám někdo přiveze zboží komfortně až domů? Může za to větší konkurence a snaha obchodníků dát zákazníkovi to nejlepší ze svých služeb. Mnohé společnosti nabízí slevy, rozvozy zdarma. Třeba Albert.

Obsah článku

Albert – rozvoz a online nákup potravin

Především v dnešní době, kdy stále více obracíme každou korunu, bychom si nedovedli představit, že si dopřejeme nadstandard, jako je rozvoz potravin. A přece. Ani byste neřekli, že na něčem takovém lze ušetřit. Jenže vezměte si, jak vypadá váš nákup. Musíte dojet do obchodu. Zaplatíte za palivo, či za jízdenku. Také vás to bude stát čas, který strávíte na nákupu, můžete věnovat něčemu jinému, třeba i výdělku peněz. Jestli si vyberete zboží v akci, zaplatíte méně. Nekoupíte nic navíc, což se často stává na nákupu, když přemýšlíte, co by se vám ještě mohlo hodit. Navíc, právě zmiňovaný Albert rozvoz a online nákup potravin, nabízí slevu na první dva nákupy, další slevu na nákup nad 1500 Kč, a poskytuje rozvoz zdarma. Jak je to možné? Je to doplňková služba zákazníkům, nikoli hlavní, jako je tomu u rozvozových společností, jež nevydělávají na prodeji zboží, ale na rozvozu. Mrkněte na stránky www.albertdomuzdarma.cz.

Zboží v akci – Albert aktuální letáky

Další výhodné nákupy? Podívejte se na akční leták od Alberta, kde najdete slevy ze všech sekcí, které tento obchod nabízí, tedy od potravin, přes nápoje až třeba po drogerii. Zde ušetříte klidně i 50 % za celkový nákup, některé položky mají slev i 70 %. To se rozhodně rovněž vyplatí.

Albert magazín

Albert magazín a jeho skvělý obsah vás přesvědčí, že to není ledajaký bulletin na nekvalitním papíře. Jde o regulérní časopis, který může směle konkurovat klasickým časopisům o vaření. Patří i mezi online magazíny. Jsou v něm skvělé recepty, krásné fotky, rady a tipy od profesionálů z gastronomie.

Albert recepty na jednom místě

Jestli nemáte všechna čísla Albert magazínu, nesmutněte. Albert pro vás připravil Albert recepty, kvalita, přehlednost, počet surovin, které budete pro jejich přípravu potřebovat, jsou zde samozřejmostí. Stačí si najít archiv receptů na www.albert.cz/recepty. Jestli hledáte něco konkrétního, stačí to zadat do vyhledávače, nebo využít filtr, kde je spousta kritérií (čas, typ pokrmu, druhy kuchyně atd.). Některé recepty mají dokonce videonávod. Vaření je zábava, ale nevěnujte mu více času a peněz, než musíte.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *