Klávesnici k iPadu se určitě vyplatí si pořídit

S různými chytrými přenosnými zařízeními se v posledních letech roztrhl pytel. Není žádným překvapením, že v tomto ohledu je velkým inovátorem hlavně společnost Apple, která nabízí krom jiného i velmi praktické iPady.

Nejedná se o nic levného, nicméně pokud se nechcete neustále tahat s těžkým laptopem, jde o jedno z nejlepších řešení.

Alternativa k notebooku

První verze iPadu byl spíše takový deníček, který toho dohromady mnoho neuměl, ale i tak sklidil docela velký úspěch a prodával se jako ony pověstné housky na krámě. Další verze, včetně té nynější, jsou již ovšem mnohem užitečnější.

Neslouží pouze pro hraní jednodušších her, případě sledování filmů a seriálů, ale můžete se s jeho prostřednictvím připravovat i do školy, případně pracovat. Ano, na iPadu je možné i pracovat, i když psaní na něm je přeci jen trochu těžkopádné. S trochou cviku se však nejedná o nic zásadního.

Chcete-li si to však přeci jen trochu usnadnit, jistě oceníte klávesnici k iPadu, která vám může psaní výrazným způsobem ulehčit. Hlavně díky tomuto šikovnému doplňku tak mohou iPady fungovat i jako vhodné alternativy k laptopům.

Snadné propojení

Většina uživatelů PC používá klávesnici s drátem. Jde o levnější a většinou nikterak omezující řešení. V případě mobilních zařízení však může kabel být nepříjemnou překážkou.

Proto klávesnici k iPadu už nepřipojíte tímto dnes již trochu archaickým způsobem, ale za pomocí Bluetooth. Párování je otázkou několika mrknutí, takže můžete používat klávesnici takřka okamžitě. Navíc další připojení je ještě rychlejší.

Obal není potřeba

Skvělé navíc je, že klávesnice není určena pouze ke psaní, ovšem může fungovat i jako efektivní ochrana displeje. Stačí ji jen správně připevnit k zařízení a nemusíte tak kupovat žádný obal. Velmi příjemné a praktické.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *