Kuchyňské nože a jejich příslušenství – slevové kódy

Kdo jednou pozná, jaký je rozdíl mezi speciálními noži a klasickými produkty z běžného obchodního řetězce, už nikdy nebude chtít ty z obchodu. S unikátními noži se lépe manipuluje, mají větší výdrž, je to úplně něco jiného než podprůměrné artikly. Poznejte je blíže a za lepší cenu.

Slevový kód na kuchyňské nože XinZuo

Jaké znáte nože? S hladkou čepelí a zubatou? Třeba víte, co je filetovací nůž, možná znáte, že steak se nejlépe krájí speciálním nástrojem. Například, když se podíváte na kuchyňské nože XinZuo, uvidíte, jak pestrý svět nožů může být. XinZuo je čínská značka a právě asijské země jsou vyhlášené nejlepšími noži. V tamní kuchyni je potřebují, protože krájí tenké plátky masíček a zeleniny i silné porce mas s kostmi. Nože XinZuo se vyrábí v Yangjiang, což je město nožů. Na produkty této značky nedají dopustit profesionálové v gastru po celém světě. Produkty se vyrábí z nejlepší damaškové, německé či kompozitní oceli, používá se i ta nejmodernější technika. A co je velké plus? Každý nůž je unikátní svým tradičním, ručním opracování, což je typický rys opravdu skvělého nože.

Santoku kuchyňské nože a příslušenství k nožům

Nožů je celá řada. Slyšeli jste například o santoku? Jde o nože s kratší čepelí, která je zároveň širší. Jde tak o univerzální nůž, s ním můžete vlastně založit svoji sbírku nožů. Krásně se s ním manipuluje, můžete s ním krájet maso i zeleninu. Profesionálové si ho vychvalují hlavně proto, že nakrájíte plátky, jež na čepeli ulpí, a vy je pak efektně přenesete do misky. Kromě specializovaných produktů si rovněž lze pořídit i příslušenství k nožům. Navnadili jsme vás? Chcete se stát královnami a králi kuchyně? Pak musíte ohromit pořádně ostrou výbavou. A abyste měli o to větší radost na začátku, máme pro vás slevové kódy, je jich 10, jsou jednorázové s neomezenou časovou platností a při jejich použití máte slevu 10 %.

1USETRITO10
2USETRITO10

3USETRITO10
4USETRITO10
5USETRITO10

6USETRITO10
7USETRITO10
8USETRITO10
9USETRITO10
10USETRITO10

5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *