Mikrotech

Historie firmy

Firma Mikrotech byla založena v roce 1996. Od svého vzniku se věnujeme podnikání v oboru IT, se specializací na serverová řešení a HW.

V průběhu vývoje firmy jsme s našim týmem odborníků z oblasti vývoje software připravili produkt hlasových služeb.

Nabídka služeb

Jednotlivci, domácnosti

Moderní technologie přenosu hlasu – VoIP nám umožňuje poskytovat hlasové služby bez potřeby pevných telefonních linek, díky tomu nemusíte platit drahý paušál provozovateli „tzv. drátové technologie“ VoIP plně nahrazuje pevnou telefonní linku, k jejímu provozu stačí pouze internetové připojení. Telefonní číslo, které jste dosud používali můžete přenést do naší sítě nebo využít nabídky z našeho rozsahu.

Telefonní číslo si můžete vybrat, toto číslo je dostupné ze všech síti jako u klasické pevné linky.

Díky našim hlasovým službám ušetří každý, jednotlivec i domácnost. Nejenže máme nejlevnější volání v rámci ČR, ale nabízíme provizní systém za získané nové klienty. Ušetříte tedy dvojnásob.

Zřízení služby je zdarma, rychlé a jednoduché. Stačí se zaregistrovat a hned můžete začít spořit náklady na telefon. Už nebudete platit předražené paušály za pevnou telefonní linku, nebudete se omezovat v délce hovoru, nebudete počítat minuty – máme sekundovou tarifikaci, zaplatíte jen to co provoláte.

Nebojte se zdánlivě velké nabídky VoIP zařízení na trhu. Podle topologie Vaší sítě a připojení k Internetu je dispozici několik osvědčených značek a variant, ke kterým není obtížné získat návody pro laiky i pokročílé. Na rozdíl od Skype a podobných uzavřených systémů má VoIP ze zákona povinnost zajistění propojení s linkami nouzového volání.

Přehled tarifů s cenou volání VoIP na mobilní linky bez DPH/s DPH:

Optimal 2012 – 0,82 (0,99) Kč
Optimal Plus – 0,74 (0,89) Kč
Special – 0,65 (0,79)Kč
Super – 0,57 (0,69) Kč
Gold – 0,49 (0,59) Kč

– Nájem za číslo 1-36 Kč podle tarifu, kombinace je možná
– Počet čísel je neomezen
– Hovorné po sekundách, zaplatíte jen to co provoláte
– 10/20 minut na vyzkoušení zdarma
– Volání do zahraničí od 0,25 Kč

Služby analogového faxu

Pro faxování z běžného analogového faxu použijte VoIP bránu, kterou zařadíte mezi kvalitní internetovou linku a Váš analogový fax. Při tomto postupu budete mít možnost faxovat z Vašeho VoIP čísla na běžné telefonní linky nebo příjmat faxové zprávy na Váš analogový fax.

Nastavení faxu – rychlost přenosu nastavte na 9600 baud, vypněte kontrolu chyb. Nastavení VoIP brány – nastavte kodek G.711a, vypněte funkci echo cancel.

VoIP technologie byla navržena jako čistě digitální, proto faxování do analogové sítě nese tato omezení:

  • Odesílání a příjem faxů z faxového VOIP na faxové VOIP úspěšnost zhruba 95%
  • Odesílání a příjem faxů z faxového VOIP na telefonní VOIP úspěšnost zhruba 90%
  • Odesílání a příjem faxů z faxového čísla VOIP na klasická analogová (event. isdn) čísla zhruba 85% úspěšnost u odesílání 99% úspěšnost příjemu faxu z pevných linek

Pro úspěšné faxování doporučujeme Linksys SPA 2102 a vyhovující analogový fax. Za faxové číslo se účtuje 5 Kč/měsíc a tarifikací 30+30 sekund (jedna strana textu A4)

Kontakty

Těšínská 365,

Orlová-Poruba

73514

Hotline: +420 558 840 000

Fax: +420 558 840 001

E-mail: voip@mikrotech.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *