Nakupujte na internetu levněji než ostatní

Věděli jste, že se ve spoustě českých e-shopů dá nakoupit za nižší ceny než za ty, které jsou uvedené? Stačí, když využijete slevový kód, a z celkové hodnoty nákupu se vám odečte kolikrát i deset procent či více. Stát vás to bude pouhých pár kliknutí navíc.

Tomu kouzlu, které slevu zajistí, se říká slevové kupóny nebo také slevové kódy. Jedná se o kód, kombinaci písmen a čísel, jež někdy dává smysl, jindy zase ne. Tento kód pak zadáte při dokončování objednávky a rázem se vám sníží cena.

Kde se takový kód dá sehnat?

To je různé podle toho, o jaký e-shop se jedná. Některé slevové kupóny vůbec neposkytují, jiné si je pečlivě střeží a posílají je například pouze věrným zákazníkům prostřednictvím e-mailu. Pak jsou ale i internetové obchody, které čas od času slevové kódy zveřejňují. Mezi takové patří Answear, Zoot, Allegria, Douglas a další. Třeba Tchibo sleva umožní získat dopravu zdarma a nakoupit sportovní módu pro muže o 15 % levněji.

Nejsnadnější je zapátrat přímo na nějakém portálu shromažďujícím slevové kupony. Zkuste to na www.onlinekupony.cz, kde vás každý den upozorní na nejzajímavější akce, výprodeje a slevy. Nachází se zde obrovské množství kupónů, mezi nimiž se dá vyhledávat podle kategorií nebo třeba přímo dle názvu obchodu.

Na co si dát pozor?

Slevové kódy se samozřejmě můžete pokusit vyhledávat i jinak, třeba přímo přes vyhledávač. Když zadáte slevový kupón Bonprix nebo jiný název obchodu, jistě vám vyjede spousta výsledků. Je ovšem dost možné, že mnoho z nich už bude neaktuálních. Každý slevový kupón má nějakou omezenou platnost, po jejímž vypršení nebude fungovat. Z tohoto hlediska je lepší vyhledávat kupóny přímo na portálu, který se jimi zabývá. Tam většinou uvádí, jak dlouho ještě kupón platí.

Tak neváhejte, najděte si svoji slevu a nakupujte levněji než ostatní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *