NÁVOD: Jak ušetřit poplatky OSA a Intergram?

poplatky osa

Ušetřit poplatky OSA, nebo Intergram ?

Zdá se vám zcela nemožné jakkoliv ušetřit skrze poplatky OSA, nebo Intergram ? Přesvědčíme vás o opaku, jelikož se naskytla příležitost jak toto vše vyřešit a navíc ušetřit nemalé peníze. Celý proces vám zabere 10 min a můžete ve své restauraci, baru, kavárně či obchodě hrát hudbu aniž byste byli povinni sepisovat smlouvu s OSA či Intergram. Kontroloři už na vás nemůžou.

Celý fígl spočívá v tom, že už i v česku nově existuje alternativní kolektivní poskytovatel hudby. Český zákon tento stav sice ještě nezná, ale nad tím stojí evropské právo, na které již teď znamená více, než zastaralý český OSA zákon.

 1. Běžte na stránku www.ismedia.cz/webradio
 2. Klikněte na odkaz „Vyzkoušejte na 14 zní zdarma“.
 3. Vyberte délku předplatného 1 měsíc a zadejte kód „Yx2B43″. Dostanete hudbu zdarma na celý měsíc.
 4. Můžete si nastavit co chcete hrát. Stylů je tam hodně.
 5. Další měsíce jsou již zpoplatněny, pořád to ale stojí o dost méně, než byste museli platit OSU.
 6. Pokud k vam přijde kontrolor z OSY, jednoduše mu ukážete vygenerovaný certifikát a on s poklonou zmizí. Vyzkoušeno, jednoduché.

Dále by se vám mohlo líbit – Spořící účty srovnání aktuálně 2016 (Jedno z nejrozsáhlejších srovnání spořících účtů v České republice)

9 Komentář na NÁVOD: Jak ušetřit poplatky OSA a Intergram?

 1. Dobrý den,

  ono bohužel lze napsat téměř cokoliv, bylo by dobré to podložit něčím
  relevantním, nikoliv jen návodem a tvrzením, že skutečně má OSA v případně
  kontroly smůlu. Děkuji – provozuji restauraci na starém městě.

  • Když si přečtete autorský zákon,tak zjistíte,že autorský zákon umožnuje svěřit výběr poplatků kolektivnímu správci….. ale už tam nepadne ani slovo o tom,že se jedná o OSU. Takže pokud OSA přijde na kontrolu,tak si myslím,že by to šlo částčně napadnout tím,že nemá s těmi všemi autory uzavřenou smlouvu o tomto zastoupení.

 2. Pozvi si truhlare, aby ti vyrobil do hospody na miru nabytek. A az na tom bude mesic makat, rekni mu, zes poslal stovku truhlarskymu zdruzeni ve vedlejsi vesnici, ktery vybira pausaly od blbcu, co vsemu veri a bude to ok.

 3. Jo. Přesně tak to je, ne?
  Nebo si myslíš že většina z toho co ti tam hraje, má nějakou smlouvu s osou nebo integramem?

 4. Představ si že vyrobiš nabytek, dostaneš za něj zaplaceno a pak budeš inkasovat prachy za to že ho ukáže i někomu jinému. ;D

 5. Nemyslím si, že se OSA nebo INTERGRAM jen tak zalekne certifikátu od soukromé společnosti. Vždy je nutné mít vše podložené konkrétními smlouvami se nezávislými autory nebo výkonnými umělci, a vědět, jak se bránit, když to pak kolektivní správci zažalují.

  • Je to velice jednoduchy princip… Firma zalozi sdruzeni, za sdruzeni plati poplatky OSE jako skupina, ktera cita nespecifikovane mnozstvi clenu, takze kazdy clen se OSA prokaze smlouvou (certifikatem), ze je clenem a tim to konci…

 6. Konečně bezpečný a cennově dostupný způsob poslechu svobodné hudby bez licenčních poplatků kolektivních správců OSA, INTERGRAM a OAZA!

Přidejte komentář