RECENZE: portálu postovnezdarma.cz – opravdu poštovné ZDARMA ?

postovnezdarma.cz
postovnezdarma.cz
Získejte 100 Kč zdarma na nákup přes PostovneZdarma.cz
postovnezdarma.cz

Opravdu poštovné zdarma ?

Je opravdu reálné aby byla doprava zdarma ? Já osobně nesnáším nakupování na eshopech, kde u produktů uvádějí jako první cenu bez DPH a já získávám mylný pocit, že nakupuji levně. Poté mě čeká další nemilé překvapení při zjištění poštovného. Dnes vám povím příběh o jedné internetové nákupní galerii, kde je všechno trochu jinak….

Jak funguje portál postovnezdarma.cz ?

Tato nákupní galerie, která se řadí mezi eshopy nese už vše říkající název „poštovné zdarma“. A jak název napovídá hlavním rozdíl od konkurence je, že tento eshop platí poštovné za vás. Nečekejte, žádné triky v podobně poštovného zdarma od nákupu za 15000 a podobně. V této galerii můžete nakoupit i zboží malé cenové hodnoty, aniž by velkou část celkové částky za objednávku tvořilo poštovné. V jednoduchosti to znamená, že můžete nakupovat drobné položky bez výčitek. Některým z vás možná vrtá hlavou myšlenka, že je ono poštovné už přičteno k ceně výrobku a tak jej tedy stejně zaplatíte.  Majitelé galerie tvrdí, že je poštovné „rozpuštěno v marži“, tudíž jej opravdu nezaplatíte!
Vzhledem k tomu, že se nejedná o klasický eshop, ale o nákupní galerii je tomu přizpůsoben nabízený sortiment.
Na československé eshopové scéně se tato galerie pohybuje už od roku 2012, kdy zahájila ostrý provoz. S myšlenkou si však zakladatelé pohrávali už od roku 2011. Letos tedy oslaví 4 narozeniny a vy posuďte sami, jak se jim zatím vede.
 postovnezdarma.cz
poštovné zdarma
postovnezdarma.cz
2.9/5 - (38 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *