RECENZE: mKonto mBank a jejich 500 Kč promo bonus ?

mkonto mbank

Přinášíme vám další návod a to z oblasti „moneyhacking“. Ukážeme vám tip jak využít reklamní kampaně k tomu aby jste získali 1 500,- Kč na váš účet bez jakékoliv námahy. Tento postup vám zabere maximálně 5 minut. Čas od času se objeví podobná kampaň, která ma za cíl získat nové zákazníky, takže pokud se ptáte jestli se jim to vyplatí, tak ano, vyplatí. Tyto instituce investují obrovské sumy do reklamních kampaní podobných této. My vás naučíme jak toho využít pro váš prospěch!
mkonto mbank

TIP: Častokrát se stane, že platíme poplatky snad za všechno a hlavně u našich běžných účtů. Pokud vás tohle štve stejně jako nás, tak s tímto vám v tomto návodu taky pomůžeme.

mkonto mbank běžný účet bez poplatků

Dle serveru „BankovniPoplatky.com“ se zaplatilo od 1.1.2015 neuvěřitelných 30,8 mld. korun. Nevyhazujte zbytečně peníze z okna, pokud máte takovou banku a platíte velké poplatku za vedení účtu, čtěte pozorně následující řádky!

 

Postup jak na to:

 

1. KROK –  Založte si účet (zdarma bez poplatků) u Mbank. – ZDE (nebo klikněte na obrázek) 

mkonto mbank

[alert-announce]Podívejte se na aktuálnější návod zde.[/alert-announce]

TIP: To jestli budete účet využívat, nebo nebudete je zcela na vás. Tak i tak vás to nic nebude stát a je vše ZDARMA!

Celý proces je ONLINE a je vše hotovo během pár minut. Doporučujeme vybrat aktivaci účtu „pomocí kurýra“, kdy k vám osobně přijede člověk, který zkontroluje vaše doklady a účet se vám aktivuje a na něm se vám připíšou výše zmiňované peníze.

mkonto mbank

Proč ? – Finanční instituce Mbank spustila výše zmíněnou reklamní kampaň, která ma za cíl přivést nové zákazníky. Tyto nové zákazníky se rozhodla odměnit finanční částkou, až do výše 1 500,- Kč. Problém je v tom, že tuto částku nedostanou všichni pokud neví jak ji získat. My vám ukážeme co všechno musíte udělat aby jste nemuseli nic platit a měli doslova „litr v kapse“. Založte si účet zde, nebo kliknutím na obrázek. 

mkonto mbank

sipka

Pokud váháte a nebo tomu moc nevěříte, podívejte se na pár našich poznatků ohledně bezplatného mKonto účtu, který aktivně využíváme již delší dobu a můžeme vřele doporučit!

  • založení a vedení účtu ZDARMA
  • 3 výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu ZDARMA
  • příchozí i odchozí, domácí i zahraniční platby zcela ZDARMA
  • trvalé příkazy i inkasa ZDARMA
  • velice intuitivní a přehledná mobilní aplikace i internetové bankovnictví

TIP: mKonto je bez zbytečných poplatků a můžete si ho založit během pár minut online, nebo vám smlouvu doručí kurýrem až domů ZDARMA.

Zde je srovnání ostatních bankovních účtů a poplatků se zmiňovaným mKonto bez poplatků:

mkonto mbank

Pokud platíte měsíčně na bankovních poplatcích 200,- Kč. Ročně se připravíte o 2 400,- Kč. A to je částka, která se dá využít mnohem lépe ve vašich rukou. Jistě nám dáte za pravdu.

 

Už tomu rozumím a chci přejít na založení účtu a dále se dozvědět co udělat abych získal plnou částku 1 500,- Kč! (níže)

Pokud jste si ještě účet nezaložili – Založte si účet zde, nebo kliknutím na obrázek.

mkonto mbank

Jak získat plnou částku 1 500,- Kč ?

2. KROK –  Pokud jste si účet nezaložili tak si ho založte zde. Poté se vám na účet připíše prvních 300,- Kč.

3. KROK – Pokud chcete aby vám na účet připsali dalších 300,- Kč. Musíte si nastavit dva trvalé příkazy. Máte na to dva měsíce.

4. KROK Pokud vám po dobu tří měsíců bude na tento účet chodit jakýkoliv příjem, připíšou vám dalších 500,- Kč.

5. KROK – Pokud si do šesti měsíců od založení vezmete půjčku od mBank dostanete dalších 400,- Kč.

mkonto mbank

Celkem tedy můžete dle tohoto postupu nasbírat částku 1 500,- Kč. 

 

Pokud jste téhle možnosti jak získat 1 500 Kč, ještě nevyužili a chcete si návod vyzkoušet v praxi a zkusit si založit účet, klikněte zde, nebo na obrázek níže. 

mkonto mbank

Celý proces vás nestojí ani korunu a můžete si přijít minimálně na 300,- Kč prakticky bezpracně, jen vyplněním jejich registračního formuláře. To jestli účet využijete, nebo ho nevyužijete je opravdu jen na vás a nikdy vás to nebude nic stát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *