Návod: Jak se najíst zdarma ? Dámejídlo kredity zdarma 100 kč !

damejidlo kredity

Obsah článku

Jak získat zdarma vypečené damejidlo kredity a jídlo zdarma ?

Portal „DámeJídlo.cz“ je momentálně asi největší portál na objednávku a donášku jídla k vám domů. My jsme zjistili jak využít jejich marketingové kampaně k tomu abychom měli jídlo zdarma a dnes to naučíme i vás.

Celý proces vám nezabere více než 5 minut a skládá se ze 4 jednoduchých kroků.

Italské těstoviny – cena 0,- kč (129,- Kč)

damejidlo kredity

Pizza – cena 0,- Kč (139,- Kč)

damejidlo kredity

Tato metoda se dá aplikovat na spousty dalších jídel dle vašeho výběru. Nevěříte ? Tak čtěte následující řádky a přesvědčte se sami.

Postup jak na to:

Krok 1/4

Vytvořte si účet na webu plnapenezenka.cz ( >>ZDE )

damejidlo kredity

Proč ? – „PlnáPeněženka.cz“ je cashbackový portál. Funguje to tak, že když objednáme skrz tento portál, vrátí nám určité procento z ceny objednávky zpět a poté si můžeme tento obnos vyplatit na náš účet. Při registraci je zde bonus pro nového člena 50,- Kč. Dohromady se nám tedy podaří „nasbírat“ více než 150,- Kč na jídlo. Konkrétně tedy damejidlo 100 kreditů zdarma a k tomu 50 kč za registraci!

damejidlo kredity

TIP: za registraci dostanete bonus v hodnotě 50,- Kč. vypečené kredity zdarma

TIP: Pokud jste to neudělali, tak se registrujte, protože nemá smysl pokračovat na další kroky, které navazují na tento krok.

Celý proces vám zabere max. 5 minut, ale jídlo můžete objednat kdykoliv budete chtít.. Doporučujeme projít tento postup krok za krokem a v druhém okně prohlížeče mít tento návod, aby jste mohli jednoduše postupovat.

Účet vytvoříte pomocí tohoto tlačítka(odkazu).

vypečené kredity

Pokud máte hotovo pokračujte na další krok.


Krok 2/4

Přejděte skrz „PlnáPeněženka.cz“ na server „DámeJídlo.cz“. Klikněte na Jídlo/Služby a vyberte DámeJídlo.cz.

damejidlo 100 kreditů

Přejděte na web „DámeJídlo.cz“ kliknutím na „Přejít do obchodu“ kde vám ukážeme jak získat vypečené damejidlo kredity zdarma !

damejidlo 100 kreditů


Krok 3/4

Registrujte se na serveru „DámeJídlo.cz“  a získejte bonus damejidlo 100 kreditů v hodnotě 100 kč. Teď stačí kliknout na zelené tlačítko „Získej 100 Kč na první objednávku“

damejidlo kredity zdarma

Vyplňte údaje k registraci, nebo se registrujte přes facebook(POZOR: Registrace přes Facebook nepřipisuje kredity, proto zvolte normální registraci vyplnění údajú = EMAIL + TEL).

Tyto údaje jdou potom změnit (např. adresa dodání atd.). Poté potvrďte registraci kliknutím na “ Chci 100 kreditů „.

Proč to děláme ? – “ DameJidlo.cz “ chtějí získat nové zákazníky a odměnit je tím, že darují bonus za registraci v hodnotě 100,- Kč.
damejidlo kredity zdarma

TIP: Po registraci vám příjde na zadané telefonní číslo potvrzovací SMS. Stačí jen opsat kód z SMS zprávy. Poté už se vám připíše 100 damejidlo kreditů zdarma v hodnotě 100,- Kč. (viz. foto)

damejidlo kredity zdarma


Krok 4/4

Vyberte si jídlo podle vaší chuti a při dokončení objednávky zaškrtněte, že chcete platit pomocí damejidlo kreditů  “ Použít 100 kreditů „. (viz. foto)

damejidlo kredity zdarma

TIP 1. – POZOR: Damejidlo kredity zdarma vám započítají pouze když platíte jinak než hotově (tedy kartou, nebo později). Doporučujeme platit kartou, je to rychlejší a 100% jistota.

TIP 2. – Po objednání jídla, které vám příjde zdarma, nebo za pár korun se vám přípíšou navíc peníze z nákupu zpět na serveru „PlnáPeněženka.cz“ (cashback), které si poté můžete libovolně vybrat a poslat na účet, nebo přes tento server dále nakupovat a získávat peníze zpět z každého nákupu.

TIP: Kampaň u „DámeJídlo.cz“ je pouze pro nové a unikátní zákazníky. Toto se pozná dle vašeho telefonního čísla. Můžete mít jeden bonus pouze na jedno telefonní číslo. Pokud chcete objednat ZDARMA opakovaně, níže je NÁVOD JAK NA TO!


Jak získat až dalších damejidlo 600 kreditů a jíst zdarma opakovaně ?

Jelikož objednat lze pouze z unikátního telefonního čísla, je zde možnost mít více čísel zdarma. Jak na to?

 

VÍCE TEL. ČÍSEL = SIM ZDARMA – Nechte si objednat SIM KARTY – ZDARMA

Zde jsou odkazy na weby z kterých si můžete nechat domů poslat SIM kartu zcela zdarma. Tuto simkartu si vložíte do mobilu, provedete registraci a potvrdíte kód, který vám příjde SMS zprávou na vaše nové číslo.

Pokud vám nestačí jedno jídlo, tedy „pouze“ damejidlo 100 kreditů, využíjte tohoto postupu a získejte dalších 600 damejidlo kreditů zdarma!

[alert-announce]Jelikož DámeJídlo.cz pozměnili akci, a již nejde tímto způsobem získat 100 Kč, připravili jsme pro vás návod, který vám ukáže jak se i dnes dá najíst zadarmo, nebo s výraznou slevou.[/alert-announce]

3.1/5 - (34 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *