Wolt – Rozvoz jídla po Praze – recenze a zkušenosti

Máme tu poměrně čerstvou novinku, kterou ocení nyní hlavně Pražáci.
Dlouho očekávaná konkurence DameJidlo.cz je tu a to v podobě společnosti Wolt.

Co je Wolt

Psali jsme v roce 2018: Jsme na úplném začátku, takže objednat si jídlo můžete zatím jen kolem centra, Holešovice, Karlín a dále Smíchov nebo Vinohrady. Velmi rychle se však rozšíří i do dalších městkých částí, protože funguje opravdu výborně.

Ačkoliv nás tedy opustila Food Panda, v tomto roce možná přibude ještě možnost objednat přes Uber Eats. Wolt je původem z Finska, dnes operuje již v 25 městech a registrováno je přes 1 000 000 členů.

Stránky Wolt.cz jsou zatím spíše anglicky než česky, na druhou stranu, aby se Wolt dostal do povědomí, nabízí nyní podobný bonus jako třeba Airbnb. Za pouhou registraci dostanete 150 Kč jako kredit, který můžete využít pro svoji první objednávku, jediné co stačí, tak zadat Promo Code do políčka, které vypadá takto:

Wolt - Jak získat 150 Kč za registraci
Wolt – Jak získat 3 x 50 Kč za registraci

Kliknete na Submit = Odeslat a 3 x 50 Kč kredit je váš pro první 3 objednávky.

PŘEJÍT NA WOLT

Restaurace Wolt

Wolt postupně přidává restaurace a zvětšuje záběr. Po přihlášení vidíte restaurace poblíž včetně času za jak dlouho může být jídlo u vás.

Pohodlné třídění jídel zajistí, že dostanete přesně to na co máte zrovna chuť.

Obrovskou výhodou, kterou zatím nenabízí ani DameJidlo.cz je skutčnost, že můžete sledovat vzdálenost kurýra, takže přesně víte, za jak dlouho svoje jídlo dostanete. Wolt vám jídlo doručí dokonce až domů, do dveří, i když bydlíte v paneláku bez výtahu.

PŘEJÍT NA WOLT

Chcete si také vydělat s Woltem?

Jak jsme již zmínili, Wolt se snaží dostat mezi lidi. A nejlépe to funguje, když část zisků vrátí zpět těm kteří jej doporučí. Chcete si také vydělat a rozšířit službu mezi přáteli? Potom se zaregistrujte a v levém sloupci najděte Earn Wolt credits. Vygeneruje se vám kód, který když přátelé zadají podobně jako vy při registraci, získáte vy i oni dalších 150 Kč.

Shrnutí

Wolt je služba, která rozhodně stojí za vyzkoušení. Můžete si objednat jídlo z restaurací, do kterých třeba už normálně chodíte, nekupujete nic neznámého. Nový je pouze způsob, jakým se jídlo dostane až k vám.

Máte s Woltem zkušenosti? Podělte se o ně s ostatními v diskuzi.

PŘEJÍT NA WOLT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *