Nové pokladní systémy od Dotykačky vám ušetří čas a zefektivní podnikání

Doba jde kupředu a s ní se vyvíjí v mnoha ohledech i pokladní systémy. Pokud už nějaký používáte a nejste s ním plně spokojeni, nebo vás koupě správného pro vaše podnikání čeká, určitě se podívejte na pokladní systémy od Dotykačky. Jsou důmyslně řešené a vhodné jak pro firmy, tak pro malé živnostníky.

Pokladní systémy, které budete mít rádi

Je to skutečně tak. I pokladní systémy, které jsou uzpůsobeny k maximální pomoci firmám a podnikatelům, lze mít v oblibě. Když navíc porovnáte běžný pokladní systém s tím od Dotykačky, s velkou pravděpodobností najdete přednosti, které budete chtít využívat také.

Pokladní systém Dotykačka zvládá tisíce účtů, položek, neomezený počet uživatelů nebo transakcí. Praktických funkcí, které budete denně využívat, má spousty. Co třeba využít mapu stolů? Anebo happy hours, away či odtěžování ingrediencí? Vzdálená správa a skladový systém přijdou vhod všem, kteří mají větší počet skladových položek, pokladen a uživatelů.

S pokladním systémem od Dotykačky budete mít najednou více času, vaše práce bude v mnohém jednodušší. Velké přednosti nabízí jak restauracím, kavárnám, barům a jiným gastro provozovnám, tak obchodům nebo těm, kteří provozují stánkový prodej či služby. Jde také o levné řešení pro řemeslníky a drobné živnostníky.

Propojte pokladní systém s dalšími programy a systémy

Máte dilema, zda jde a jakým způsobem vlastně, propojit pokladní systém s jinými, které používáte? U Dotykačky si můžete být jisti, že uspějete. Pokladní systém jsou řešeny tak, že je snadno propojíte s účetním programem, e-shopem, kamerovým nebo objednávkovým systémem i platebními terminály. Budete překvapeni, co vše umí.

Dotykačka svým zákazníkům nabízí návody zdarma a technickou podporu nonstop, a to i během státních svátků a víkendů. Podívejte se na Dotykacka.cz a zjistěte vše, co potřebujete. Stejně tak se podívejte na recenze jiných uživatelů, jež vám v mnohém napoví, zda je uvedený pokladní systém vhodný i pro vás.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *