Ubytování přes Airbnb ZDARMA v hodnotě 500 Kč

ubytování airbnb

Ubytování Airbnb ? O co jde ?

AirBnb.com, je momentálně největší poskytovatel ubytování na světě, ale háček je v tom, že nevlastní ani jednu nemovitost. Ubytování Airbnb propojuje hostitele a cestovatele.

Navíc na konci článku jsme připravili exkluzivně pro naše čtenáře kupón v hodnotě 500,- Kč na ubytování kdekoliv po světě právě přes Airbnb. Tento kupón můžete uplatnit i u nás, například v Praze, nebo v Brně.

Hostitel je člověk, který má například volný byt, nebo dům a chce ho krátkodobě pronajímat cestovatelům.

ubytování airbnb
Ubytování airbnb – bydlet můžete i v zahradním domku, nebo iglů.

Dám vám příklad: Jedete do Vídně a chcete si najít levné ubytování. Většina lidí zvolí například Booking.com a podobné rezervační systémy pro hotely. Toto je alternativa k hotelům, můžete bydlet jak dlouho chcete v něčím bytě, či domě a cenově to většinou výjde výrazně levněji než v hotelech. Pokud je vás více tak AirBnb je jednoznačná volba!

Velká výhoda je, že se více vžijete do místní kultůry, už jen tím, že nebydlíte v hotelu, máte kontakt na hostitele, který vám rád dá tipy kam vyrazit, například na místa o kterých běžně turisté ani nevědí.

 

Vysvětlení AirBnb.com podle infografiky.

ubytování airbnb
Ubytování airbnb – zdroj: www.airbnb.com

Bydlení zdarma ?

Přinášíme vám možnost získat 500 Kč kupón na ubytování kdekoliv na světě prostřednictvím největšího ubytovacího portálu světa AirBnb.com.

Tento kupón na 500 Kč získate kliknutím na tento odkaz, nebo na obrázek níže, po jednoduché registraci ho ihned obdržíte a máte doslova bydlení zdarma, resp. můžete otestovat tuto službu aniž by vás to cokoliv stálo. Kupón lze využít i vrámci Airbnb Praha, pokud jste z Prahy, můžete službu vyzkoušet rovnou v Praze a využít tak i slevový kupón. To samé platí i pro Airbnb Brno, pokud jste z Brna.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/airbnb“ target=“_blank“ position=“center“]Chci získat 500 Kč na ubytování [/button-green]

TIP: Stačí se pouze hned zaregistrovat (kliknutím na obrázek) a kupón můžete využít kdykoliv budete chtít.

4.3/5 - (43 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *