Jak na levná jídla + 80 Kč bonus na DámeJídlo

Levná jídla - kreditová pec

Možná si často pokládáte otázku jak a kde se dají najít levná jídla ? Pracujete z domu a nemáte čas vařit, ale objednávat z restaurací je drahé ? Tímpádem tento článek by vám mohl pomoci ušetřit za jídlo nejen peníze, ale také i váš drahocenný čas.

Obsah článku

Kde najít levná jídla = foodhacking ?

Pokud chodíte do restaurací, připravte se na to, že vaše měsíční výdaje za jídlo budou výrazně vysoko. Ušetřit se dá také tím, že si budete levná jídla připravovat sami doma. Problém může nastat v případě, že na to nemáte čas, jelikož taková příprava pokrmu nějaký ten čas zabere. Řešení jak ušetřit čas a mít možnost připravovat domácí jídla může být ve formě vaření větších porcí a následné rozdělení do krabiček na celý den, kdy každá krabička znázorňuje jeden denní chod. Takto se dá vařeni více zefektivnit a navíc možná zhodíte i nějaké to kilo navíc.

Pokud ale nejste zastánce vaření a připravování pokrmů doma, máme pro vás jeden velmi zajímavý tip jak využít tzv. foodhacking k tomu abychom objevili kde se dají objednat levná jídla a jak na tom co nejvíce ušetřit a možná i vydělat.

DámeJídlo akce na kredity zdarma skončila, co dál ?

Možná jste si všimli, že společnost DámeJídlo.cz spustila před nedávnem kampaň ve formě darování 100 kreditů v hodnotě 100 Kč každému novému registrovaném uživateli. Samozřejmě hodně lidí toho využívalo (zneužívalo) a DámeJídlo akci zrušili.

Tip: 150 Kč za registraci na Wolt.cz – rozvor jídla

Nicméně to nevadí, přišli jsme na to jak získat podobné výhody bez této akce, jak vytěžit maximum a jak si pravidelně dopřát levná jídla, která vám doručí rychle až domů.

[alert-note]Tento způsob využití cashback portálů a bonusových akcí můžete využít prakticky na cokoliv a na jakékoliv nakupování online. Příklad jak ušetřit na jídle skrze DámeJídlo.cz je jedna možnost, ale díky tomuto „know-how“ můžete ušetřit opravdu všude.[/alert-note]

#1 Získejte 50 Kč

Tato metodika jak se najíst levně a ušetřit za jídlo, případně jak se najíst zdarma začíná u tohoto bodu, kdy nejprve získáme 50 Kč zdarma v rámci bonusu za registraci. Tento bonus dostanete při registraci do tzv. cashback portálu. K registraci vám stačí pouze váš e-mail. Nezavírejte tuto stránku a přejděte na registraci pomocí tlačítka níže (otevře se vám automaticky v novém okně) ať se můžete vrátit k tomuto návodu a postupovat dle dalších kroků.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/plnapenezenka“ target=“_blank“ rel=“nofollow“ position=“center“]Získat 50 Kč zdarma[/button-green]

levná jídla - registrace
Co to je a jak funguje cashback ?

Navíc skrze cashback portály můžete nakoupit téměř cokoliv na internetu a tím také výrazně ušetřit. Toto se nevztahuje pouze k jídlu a k tomu jak objednat levná jídla na DámeJídlo, ale díky cashbacku můžete získávat peníze zpět z jakéhokoliv nákupu online. Na konci článku pro vás máme bonusové info jak na tomto všem můžete i peníze vydělat.

#2 Po registraci přejděte skrz tuto stránku na DámeJídlo.cz

Jakmile dokončíte registraci na cashback, přejděte skrz tuto stránku na DámeJídlo.cz. Stačí vybrat sekci jídlo, a zde uvidíte DámeJídlo.cz.

Tímto získáte nějaké procenta z objednávky jídla, které vám přičtou k již získaným 50 Kč. Tedy pokud objednáte jídlo za 100 Kč a dostanete pět procent zpět, získáme 5 Kč prakticky za nic, dohromady tedy již máme na jídlo 55 – 65 Kč (záleží na objednávce).

levná jídla - registrace

#3 Založte si účet na DámeJídlo.cz

Opět jednoduchým způsobem pomocí vaší e-mailové adresy, nebo Facebookového účtu si založíte účet na DámeJídlo.cz.

levná jídla - registrace

#4 Využíjte akci „Kreditová pec“ pro získání ještě větší slevy

DámeJídlo spustilo další zajímavou akci jak získat slevu jídlo podobnou té s kredity za registraci. Nám toto hraje dokaret v tom jak získat levná jídla. V principu to funguje tak, že si náhodně kliknete na kousek pizzy a získáte náhodný počet kreditů ( 20 – 100 ), kdy 1 kredit = 1 Kč. Tento krok nedělejte pokud nejste zaregistrovaní a nesplnili jste predchozí kroky.

Pokud jste splnili úspěšně všechny předchozí kroky, přejděte na tento odkaz na kreditovou pec a získejte kredity zdarma na levná jídla.

>>Přejít na kreditovou pec a získat další slevu<<

levná jídla - kreditová pec

#5 Objednejte jídlo co nejdříve, aby vám nepropadly kredity

Jak vidíte tímto postupem můžeme příjít na 80 – 200 Kč na jídlo (v závislosti na tom kolik kreditů obdržíte v kreditové peci). Když jsem psal tento článek, celý postup jsem dělal, abych mohl veškeré kroky vyfotit. Při tomto postupu se mi povedlo získat slevu 80 Kč. Ptáte se jak je to možné ?

  • + 50 Kč za registraci do Cashbacku
  • + 20 Kč v rámci kreditů zdarma z kreditové pece
  • + 10 Kč v rámci cashbacku z objednávky jídla

#6 BONUS: Jak získat ještě více, nebo jak na tomto vydělat ?

DámeJídlo.cz dávají dalších 50 Kč za každého vašeho pozvaného uživatele, kamaráda, známeho. Jediné co stačí je tedy poslat jim odkaz na tento „návod jak se levně najíst“. Pouze kamarádovi řekněte, že když se dostane k #3 kroku, aby využil registraci do DámeJídlo.cz skrz váš odkaz, nebo pozvánku na e-mailu, který získáte od DámeJídlo.

Chci získat odkaz pro doporučení

 

↑ Sdílet na Facebooku a získat další peníze zdarma za doporučení

Závěrem

[alert-note]Tento způsob jak ušetřit a využít cashbacku a bonusových akcí nemusíte využít pouze na objednávku levného jídla, ale také na jakékoliv nakupování online. Aplikujte stejný postup, využití cashback portálů a případně hledání nějakých slevových kódu a akcí k danému produktu, či obchodu a garantuji, že výrazně ušetříte téměř na čemkoliv.[/alert-note]

Jak vidíte, když spojíte trochu vynalézavosti a znalosti internetu, můžete ušetřit takřka na čemkoliv, dokonce i na jídle. Aby jste věřili, že tento systém opravdu funguje, mohu vám ještě doložit vlastní důkaz výplaty peněz z cashback portálu. Výplata vám příjde rovnou na váš účet.

Jak můžete vidět z obrázku, právě jsem požádal o výplatu při dopisování tohoto článku.

levná jídla - cashback

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/plnapenezenka“ target=“_blank“ position=“center“]Chci získat 50 Kč zdarma a získat slevu do všech e-shopů online[/button-green]

Pokud máte jakékoliv dotazy k tomuto tématu, neváhejet nám napsat do komentářu. Odpovíme vám do několika hodin. Pokud máte nějaké podněty k tomuto článku, případně i vylepšení jak získat ještě větší slevy, budeme rádi když se s námi podělíte v diskuzi. Přejem vám dobrou chuť.

5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *