Půjčka před výplatou zdarma, nebo s výhodným úrokem

0
784
půjčka před výplatou

Obsah článku

Půjčka před výplatou – Co to vlastně znamená ?

Takzvané předvýplatní půjčky jsou poměrné novým druhem nebankovních půjček, který se na našem trhu objevil teprve před několika lety. V Evropě je tento způsob půjček již dlouhou dobu známý a velice hojně využívaný, zejména ve Finsku a Estonsku. Půjčka před výplatou se dá rozeznat podle toho, že se většinou jedná o menší finanční částky, které málokdy překročí hodnotu 5000 Kč. Dalším poznávacím znamením je kratší doba splatnosti půjčky, mnohdy bývá splatnost volitelná, ale volitelnost také ovlivňuje celkový úrok půjčky, avšak zřídka kdy se stává, že by doba splatnosti překročila 30 – 45 dní.

Peníze ihned na vašem účtě

Pokud se jedná o finanční obnos v předvýplatním termínu, je pochopitelné, že je potřeba tyto peníze získat co nejrychleji je to možné. Zde se bavíme o další vlastnosti, kterou půjčka před výplatou má a tou je rychlost vyplacení. Většinou to funguje tak, že poskytovatel půjčky má bankovní účty téměř u všech bank v České republice a tím je možno garantovat instatní převod financí na váš účet, nejpozději máte peníze na účtě do několika hodin, ale vždy je to ten samý den.

Na rychlost vyplacení velice úzce navazuje také rychlost zpracování a schvalování nových žádostí o půjčku před výplatou. Každý zájemce o půjčku dostane rozhodnutí velice rychle během několika minut, maximálně hodin. Půjčka před výplatou disponuje velkým počtem výhod, každopádně najdou se zde i nevýhody, těmi může být vyšší úroková sazba a také vyšší sankce v případě nesplacení úvěru, proto je dobré mít vše promyšlené a propočítané dopředu.

Kde se dá získat nejvýhodnější půjčka před výplatou ?

Výběr toho správného poskytovatele je již tvrdší oříšek. Na českém trhu je obrovská konkurence snad u všech druhů bankovních i nebankovních půjček a úvěrů, to je pochopitelné. Jak ale najít a vybrat toho správného ? Mnohdy je dobré si projít nějaké recenze a reference stávájících, případně bývalých zákazníků, kteří vás dokažou dobře nasměrovat. Jedním z dobrých přikladů toho správného poskytovatele půjčky před výplatou je půjčka CreditAir.

[button-green url=“https://www.creditair.cz/?utm_source=pap&utm_medium=affiliate&utm_campaign=cps&ref=5762c1e8c5fac&bid=af8a77c9&chan=usetrito_cz“ target=“_blank“ position=“center“]POŽÁDAT O PŮJČKU[/button-green]

Jaké jsou výhody a nevýhody společnosti CreditAir ?

  • Asi největší výhodou je možnost první půjčky zdarma bez poplatků a jakýchkoliv úroků. Tedy půjčíte si 10 000 Kč a vrátíte 10 000 Kč, což je velice férové a průhledné.
  • Pokud si u CreditAir půjčíte znovu, získáte velice zvýhodněné podmínky.
  • Splatnost lze natáhnout až na 45 dnů.
  • Peníze jsou na účtě do 30 minut.
  • Vyrozumění ohledně žádosti získáte do 15 minut.

Věříme, že jsme vám v oblasti půjček před výplatou alespoň trochu udali směr, pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat v komentářích, případně článek sdílejte a lajkujte na Facebooku.

5/5 - (2 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno