Nejlevnější pojištění auta

Při provozu automobilu se bez povinného ručení neobejdete. Povinnost uzavřít povinné ručení je dána zákonem. Povinné ručení vás chrání proti škodám, které způsobíte svým vozem třetím stranám a to na majetku, na zdraví i na životě.  Nejlevnější povinné ručení získáte od 800 Kč. Díky využití online porovnání povinného ručení okamžitě vidíte, která pojišťovna má pro vás nejlepší či naopak nejdražší nabídku.

Využívejte online porovnání povinného ručení

Je mnoho důvodů, proč se naučit používat porovnání povinného ručení. Na webu 123ruceni.cz si sjednáte nejvýhodnější nabídku, porovnáte vždy aktuální ceny pojišťoven online. Dalším důvodem, proč používat online porovnání je nejen to, že získáte nejlevnější pojištění auta, ale také nemusíte obcházet jednotlivé pobočky, vše zvládnete z pohodlí domova či kanceláře, navíc pokud je potřeba nejprve ukončit starou, nevýhodnou smlouvu, web 123ruceni.cz vám s komunikací s pojišťovnou i výpovědí smlouvy pomůže. Výhodou je rovněž rychlá likvidita, slevy na flotilové pojištění vozů, základní asistenční služby zdarma, atd.

V průměru můžete ušetřit až 70% na pojistném. Vybrané povinné ručení online sjednáte velmi jednoduše. Zelenou kartu obdržíte do emailu, následně vám přijde originál poštou. Pro porovnání povinného ručení musíte znát údaje o svém vozu, které najdete v technickém průkazu, dále údaje o vlastníkovi vozu, včetně bonusu za jízdu bez nehod. Online kalkulačka během pár vteřin připraví vhodnou nabídku na míru. Srovnávání je naprosto nezávazné a zdarma.

Výslednou cenu povinného ručení ovlivňuje několik parametrů – objem a výkon motoru, stáří vozu, věk a bydliště řidiče, zvolený limit pojistného plnění a také bonus či malus. Povinné ručení vybírejte také podle výše pojistných limitů, rozsahu asistenčních služeb a dalších výhod, které vám pojišťovna nabídne. Pojistné musí být sjednáno tak, aby bylo platné ve všech členských státech i v dalších státech, které uvádí vyhláška 250/1999 Sb.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *