Nejlevnější tarify: Kde nejvíce ušetříte?

Přeplácet v dnešní době za služby nikdo nechce. Jestli tedy hledáte nejlevnější tarif pro rok 2022, máme pro vás dobrou zprávu – k informacím o nabídkách jednotlivých operátorů se dostanete snadno, rychle a z pohodlí domova. A navíc vám zvolený produkt bude sedět přesně na míru! Pojďme se na to podívat.

V našem článku jsme si pro vás přichystali přehled srovnání tarifů od jednotlivých mobilních operátorů. Nabídky si samozřejmě můžete přizpůsobit pro své potřeby, ať už jste student, senior nebo podnikatel, který potřebuje mít přístup k neomezeným datům. Stačí jednoduše využít online srovnání vodafone tarifů, o2 tarifů, T-Mobile tarifů, i dalších společností a hned budete mít jasno.

OperátorTarifCenaParametry
VodafoneRed Basic (k internetu)397 KčVolání a sms – neomezeně, internet 4 GB
VodafoneNeomezený Basic (k pevnému internetu)499 KčVolání, sms, internet – neomezeně
Upovídaná lamaX499 KčVolání a sms – neomezeně, internet – 3 GB
O2FREE+ Modrý549 KčVolání a sms – neomezeně, internet – 3 GB
T-Mobile3 GB Plus550 KčVolání a sms – neomezeně, internet – 3 GB
T-Mobile4 GB Plus575 KčVolání a sms – neomezeně, internet – 4 GB
VodafoneNeomezený Basic599 KčVolání, sms, internet – neomezeně

Pamatujte, že neomezené volání, tarifikace (způsob účtování délky hovoru) i rychlost internetového připojení se může u jednotlivých operátorů lišit, stejně jako u jejich produktů. Raději si tedy tyto informace zjistěte předem, ať po uzavření smlouvy nejste překvapeni.

Nejlevnější tarify pak čekají na ty, kteří mají o operátora i pevný internet a případně i další služby, nebo pro studenty:

OperátorTarifCenaParametry
T-MobileStudent Plus450 KčVolání a sms – neomezeně, internet – 8 GB
Vodafone#jetovtobě bez závazku499 KčVolání a sms – neomezeně, internet – 15 GB
Vodafone#jetovtobě Neomezený599 KčVolání, sms, internet – neomezeně

Právě studenti totiž v online světě žijí nejvíce, a to nejen kvůli studiu, ale také zábavě na sociálních sítích, hudebních kanálech a dalších platformách. U společnosti Vodafone pak najdete například i výhodný a speciální tarif určený pro seniory.

Srovnání nejlevnějších tarifů

Pokud si chcete nabídku nejlevnějších mobilních tarifů přizpůsobit, podívejte se na jejich rychlé a přehledné online srovnání. Je to nezávazné, zdarma a zabere to jen pár minut. Když si s něčím nebudete vědět rady, jsou tu pro vás specialisté, kteří trpělivě zodpoví všechny otázky a ochotně vám pomohou s čímkoliv od výběru tarifu až po jeho sjednání.

Jak srovnat nejlevnější tarify

Do online kalkulačky mobilních tarifů zadáte pouze údaje o tom, jak často surfujete po internetu (tedy kolik dat byste pro svou potřebu chtěli) a během pár kliknutí myší uvidíte tabulky s hezky srovnanými tarify, přesně podle vašich nároků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *