Dotykačka – registrační pokladna, s níž budete určitě spokojeni

Registrační pokladny se staly nedílnými pomocnicemi nespočtu společností i živnostníků. Různé firmy potřebují různé funkce, a na to musí být registrační pokladna připravena. Jednoduché, intuitivní, přehledné, kvalitní jsou registrační poklady Dotykačka. Pojďte je poznat víc.

Vlastnosti, které jistě uvítáte

Ať už patříte k malým živnostníkům, máte malou nebo střední firmu, provozujete obchod, gastro zařízení, hotel nebo jiné zařízení, můžete s důvěrou použít registrační pokladnu s názvem Dotykačka. Tato elektronická registrační pokladna má odolný dotykový displej a kvalitní příslušenství. K dostání je v několika podobách.

K dispozici jsou jak přenosné registrační pokladny s názvem Dotykačka MOBILNÍ a UNIVERZÁLNÍ 8“, tak větší pokladní sety, jako třeba Dotykačka UNIVERZÁLNÍ 10“ a Dotykačka KOMPLETNÍ.

U pokladen můžete využívat funkce, jako třeba rezervační systém, docházkový systém, skladový a hotelový systém. Podnikání bude pro vás mnohem jednodušší – bude vám k dispozici Vzdálená správa a analytické nástroje. Objednávkový systém vám pomůže přivést nové klienty.

NONSTOP technická podpora zdarma

Většina podnikatelů má zkušenost s tím, že potřebovala pomoct s registrační pokladnou, ale nemohla se dovolat pomoci. Dotykačka vám tuto zkušenost neposkytne. Ať už byste si časem nevěděli s čímkoli rady, cokoli se přihodilo, můžete vždy využít NONSTOP technickou podporu zdarma. Technici nebo detailní textové a video návody vám pomohou s instalací registrační pokladny. Nechybí ani online webináře a školení, abyste se mohli podívat na novinky v Dotykačce a neunikly vám žádné užitečné tipy.

Na webových stránkách Dotykacka.cz se můžete podívat i na zkušenosti živnostníků a firem, kteří si koupili Dotykačku před vámi. Pokud se pro nákup rozhodnete, uvidíte, že budete spokojeni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *